Michelob Ultra oferuje 50 000 dolarów na zwiedzanie parków narodowych i picie piwa

Marka piwa Michelob Ultra oświadczyła, że ​​poszukuje „Chief Exploration Officer”, który otrzymać 50 000 dolarów za zwiedzanie parków narodowych USA pijać podczas zwiedzania piwo.

Spółka poinformowała: „Chief Officer Exploration” lub „CEO”, spędzi sześć miesięcy w podróży po parkach narodowych w samochodzinie kempingowym wyposażonym w łazienkę, prysznic i lodówkę wypełnioną Michelob Ulta czystego złota Organic Light Lager.

Firma podała, że ​​CEO otrzyma samochód kempingowy i benzynę, a także pensję w wysokości 50 000 USD plus wydatki. „Wiemy, że niektórzy wolą spędzać czas samotnie na świeżym powietrzu, ale jeśli pomoże to ulepszyć podróż, nasz CEO jest bardziej niż mile widziane, aby zabrał z sobą przyjaciela, małżonka, partnera, a nawet psa” – firma napisała w poście.

We wpisie napisano, że firma szuka kogoś, kto lubi przebywać na świeżym powietrzu i ma orientacje w terenie.

„Głównymi rzeczami, których szukamy, jest głębokie uznanie dla natury, chęć wędrowania w poszukiwaniu idealnych zdjęć i publikowanie treści w mediach społecznościowych. Och, i oczywiście miłość do piwa” – powiedział. .

Parki, które mają zostać odwiedzone przez CEO to Yosemite, Sequoia, Joshua Tree, Big Bend i Saguaro. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: upi.com

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x