Stemple do mycia rąk Pokémon które pomagają utrzymać ręce w czystości

W 2020 roku prawdopodobnie ważniejsze niż kiedykolwiek jest upewnienie się, że wszyscy – zarówno dzieci, jak i dorośli – prawidłowo myją ręce. Na szczęście dla Japończyków genialny pomysł mycia rąk przez pieczątkę, który wprowadziła w życie japońska firma Shachihata, jest teraz dostępny w formie Pokémon PON!

Jeśli nie znasz, oto podsumowanie: w 2016 roku Shachihata wypuściła serię stempli Otetepon, aby pomóc dzieciom nauczyć się prawidłowych nawyków mycia rąk. Zasadniczo naciskasz stempel na czyjąś dłoń, a celem tej osoby jest zmywanie stempla przez idealny okres 30 sekund. Zostały wymyślone, aby bardziej zaangażować dzieci w higienę osobistą.

Odkąd istniały już stemple do mycia rąk, nie było to zbyt trudne dla firmy, aby zrobić również stemple do mycia rąk Pokemon i właśnie to zrobili!

Na stemple do mycia rąk Pokémon PON są dostępne w sumie 453 różne Pokémony z czterech regionów.

Chociaż nie możesz wpisać swojego imienia i nazwiska na tych znaczkach, możesz wybierać spośród różnych czcionek, kolorów i fraz.

Od lewej do prawej, zwroty brzmią: „yobou” lub „zapobieganie” (jak w przypadku zapobiegania chorobom); „Pika pika” lub „musujące” (w tym przypadku lśniąco czyste); „Kirei” lub „czysty” (choć czasami może oznaczać „piękny”); i „ te arai ” lub „mycie rąk”.

Te stemple do mycia rąk są dostępne na oficjalnej stronie Pokémon PON, oraz w japońskich witrynach e-commerce, takich jak Rakuten , Yahoo! I nie tylko. Sprzedawane za 2200 jenów (~79 PLN) za sztukę.

 

Źródło: PR Times | Zdjęcia: PR Times

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x