Specjalista od japońskich soków bananowych to dosłownie dziura w ścianie

Na rogu ulicy w mieście Okazaki, prefekturze Aichi, jest to budynek z drzwiami zabitymi deskami. Jeśli przyjrzysz się uważnie, możesz dostrzec pozostałości miejsca, w którym znajdowało się nazwisko poprzedniego najemcy, Furuhonya Shoten, zanim złożyli podpis i opuścili lokal .

Właściwie to nie jest zła lokalizacja, po drugiej stronie ulicy jest park Kagoda. Patrząc na budynek, możesz nawet marzyć o założeniu tam kawiarni… tylko po to, by być zaskoczonym, że ktoś już to zrobił .

Chociaż na pierwszy rzut oka konstrukcja może wyglądać na opuszczoną, każdego dnia w kawiarni Newstand Wow jest co najmniej jedna osoba .

Po prostu podejdź do dziury w ścianie, złóż zamówienie, a pracownik od razu wyskoczy, aby wręczyć ci twoje zamówienie.

Jak można się domyślić z jednego z nielicznych elementów wystroju zewnętrznego, specjalnością Newstand Wow jest sok bananowy. Chociaż sprzedają również mleko migdałowe, mleko owsiane i ekologiczne kakao, banan jest ich pasja i używają bardzo dojrzałych bananów, aby ich napoje mleczne z bananami były słodkie i aromatyczne bez dodawania cukru .

Newstand Wow został otwarty 7 lipca, na tyle niedawno, że Google Streetview nadal pokazuje, jak wyglądał budynek za czasów Furuhonya Shoten .

 

 

Oprócz dwóch automatów sprzedających znajdowało się okno sprzedające różnego rodzaju towary, ale Newstand Wow poszedł w tym minimalizmie o kilka kroków dalej, jego otwór obsługi klienta nie ma już nawet szyby.

Kamienna estetyka nie oznacza, że ​​personel ma zimne osobowości. Widoczna jest wyraźna aura zabawy, na przykład w okresowych postach Newstand Wow „banana of the day” .

Chociaż nie ma żadnych stolików, park po drugiej stronie drogi ma ławki i trawiaste pola, a lokalizacja oznacza również, że wiele osób zatrzymuje się, wyprowadzając psy na spacer.

View this post on Instagram

『アフレコ募集!』 おはようございます☀ 連日たくさんのお客様にご来店いただきましてありがとうございます🍌 公園が近くなのでワンちゃん連れのお客様もたくさん😊🦮🐕 wowの中の人たちは全員犬好きなのでパラダイスです! そこにこの一枚❗️ なんとも奥ゆかしい表情でバナナを見つめています。なんと言っているのでしょうか?? アフレコを募集しています❗️ ストーリーズに回答欄を設けましたので24時間以内にご回答下さいね♪ 今回も優勝者には🏆商品あります❗️ #バナナ#バナナジュース#バナジュー#newstandwow#犬#イッヌ#アフレコ募集

A post shared by NEWSTAND WOW (@newstandwow) on

Właściciele Newstand Wow twierdzą, że obecnie przygotowują wewnętrzne miejsce do siedzenia, które zostanie otwarte później tej jesieni. Miejmy nadzieję, że nadal zachowają okno na wynos tak, jak jest teraz.

Źródło: Okazaki Odekake Navi via IT Media | Zdjęcia: Instagram/newstandwow

 

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x