„Ludzki mózg” zawinięty w folię aluminiową zostaje wyrzucony na plażę

Przerażony artysta odkrył wyrzucony na plażę mózg zawinięty w folię aluminową.

Jimmy Senda, miejscowy artysta, który każdego ranka spaceruje po plaży i tworzy rzeźby z interesujących przedmiotów, które znajduje. Znalazł mózg na Samuel Myers Park Beach w Racine, Wisconsin, USA, po tym, jak zauważył kwadratową paczkę obwiązana różową gumką. Pan Senda mówi, że ciekawość go pokonała, więc rozpakował paczkę i odkrył coś, co wygląda jak ludzki mózg. „Naprawdę nie wiem, jak to wyjaśnić … Po prostu pomyślałem:„ Co to jest? ”- powiedział pan Senda w rozmowie z FOX10 News.

„Natknąłem się na to kwadratowe opakowanie, owinięte w folię aluminiową, a wokół niego była różowa gumka. Dopadła mnie ciekawość, więc otworzyłem ją i wyglądało to jak pierś z kurczaka – w pewnym sensie. Zajęło mi trochę czasu, zanim naprawdę [zarejestrowałem] to, co się dzieje; to był mózg”.

W paczce z podejrzanym mózgiem znaleziono również kwiaty i coś, co wygląda na papier z nadrukowanymi znakami mandaryńskimi.

Senda powiedział, że znalazł kilku pracowników miejskich pracujących w pobliżu i podbiegł do nich, aby zapytać ich, co według nich jest.

„A oni mówią:„ tak, to mózg ”- powiedziała Senda.

Senda wezwała wtedy policję. Policjanci powiedzieli podobnie, według Senda: „Tak, wygląda na mózg”.

W paczce znaleziono również kwiaty i coś, co wygląda na papier z nadrukowanymi znakami mandaryńskimi

Chociaż w pewnym sensie było to traumatyzujące odkrycie, cieszy się, że znalazł paczkę i że nie znalazły jej miejscowe dzieci. „Jest tu wiele dzieci i rodzin, a co by się stało, gdyby znalazł to dzieciak?” powiedziała Senda.

Policja powiedziała FOX6 News, że uważa się, że mózg nie jest ludzki. Jednak władze czekają na oficjalne potwierdzenie z biura lekarskiego hrabstwa Racine.

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: Fox 10

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x