Pasażer, który został zauważony w wężu jako masce podczas podróży autobusem, został ostrzeżony, że nie jest to dozwolone zakrywanie twarzy.

Mężczyzna był widziany z jasnobrązowym wężem ze znakami w kształcie diamentu na skórze owiniętym wokół ust i szyi w autobusie ze Swinton do Manchesteru w poniedziałek (14.09). Jeden z pasażerów, która poprosiła o zachowanie anonimowości, powiedziała, że ​​początkowo myślała, że ​​mężczyzna ma na sobie „odjazdową maskę”, zanim zauważyła stwora pełzającego po poręczach. Gad nie wydawał się nikomu przeszkadzać, powiedziała, dodając, że uznała ten incydent za „naprawdę zabawny”. Powiedział: „Nikt nie mrugnął powieką”.

Nie wiadomo, czy kierowca zwrócił mu uwagę. Zdjęcia pokazywały, że mężczyzna nie miał maski pod wężem.

Podczas pandemii koronawirusa wszyscy pasażerowie muszą nosić zakrycie twarzy w środkach transportu publicznego, chyba że są zwolnieni ze względu na wiek, stan zdrowia lub niepełnosprawność. Rzecznik Transport for Greater Manchester powiedział: „Wytyczne rządu wyraźnie stwierdzają, że nie musi to być maska ​​chirurgiczna i że pasażerowie mogą wykonać własną maskę lub założyć coś odpowiedniego, na przykład szalik lub chustkę.

„Chociaż istnieje niewielki stopień interpretacji, który można zastosować do tego, nie wierzymy, że rozciąga się to na użycie skóry węża – zwłaszcza, gdy jest on nadal przyczepiony do węża”.

Gatunek węża nie jest znany, ale jeśli jest to rasa jadowita, jego ugryzienie może zniszczyć komórki krwi, spowodować skrzepy krwi lub nadmierne krwawienie i zniszczyć tkankę. Jeśli ukąszenie nie zostanie natychmiast leczone, może zakończyć się śmiercią w ciągu 30 minut, w zależności od poziomu toksyczności jadu i rodzaju węża.

 

Źródło: news.sky.com | Zdjęcia: news.sky.com

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x