Pomarańczowe “UFO zmieniające kształty” zauważone

Mieszkańcy byli zdumieni, kiedy uchwycili pojawiające się na nocnym niebie „zmieniające kształt” UFO .

Film udostępniony przez teoretyka spiskowego Scotta C Waringa, który jest znany z wygłaszania dziwacznych twierdzeń, pokazuje jasny okrągły pomarańczowy obiekt zmieniający swój kształt w trójkąt lub bumerang. Obok pomarańczowego UFO leci blisko oświetlony na biało obiekt. Słyszy się mężczyznę, który mówi swojej żonie, aby nadal nagrywała niewyjaśnione zjawisko przed ich domem w Calgary w Kanadzie.

Szepcze do niej i mówi: „Weź to. Co to do cholery jest? Uff, ta rzecz nie jest dobra, ten aparat wcale nie jest dobry!”

Mężczyzna powiedział Scottowi, że światła zgasły i wróciły kilka razy, a całkowity czas trwania wynosił około 15 do 17 minut.

„Światła miały kształt łuku lub bumerangu” – powiedział w oświadczeniu. „Unosili się pod chmurami około 30 km od mojej lokalizacji. Światła zaczęły zmieniać kształt, grupując się i gasnąc. Wracały kilka minut później i wykonywały podobne czynności jeszcze przez kilka minut”.

Scott, który regularnie publikuje aktualizacje swoich spotów na swoim blogu UFO Sightings Daily, przejrzał materiał i uważał, że na niebie nie ma jednego, ale dwa lub więcej statków. Pisał: „Najpierw zmienia się kształt, od bumerangu do okrągłego. Z kilku obiektów do jednego dużego obiektu.

„Kiedy powiększam zrzuty ekranu UFO, widzę, że sam pojazd jest wykonany z brązowego metalu, który po rozświetleniu może wydawać się pomarańczowy z dużej odległości”.

Tak zwany poszukiwacz prawdy zignorował scenariusz, że może to być słońce, ponieważ wideo zostało nagrane o 1.15 rano.

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: YouTube/UFO Sightings Daily

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x