Starożytny statek obcych „znaleziony w Google Earth” u wybrzeży Grenlandii

Amatorski detektyw twierdzi, że znalazł w Google Earth statek kosmiczny u wybrzeży Grenlandii.

Scott C Waring, YouTuber i pozaziemski badacz, podzielił się obrazem tego, co według niego jest starożytnym statkiem obcych zamarzniętym w górze lodowej u wschodniego wybrzeża wyspy.

Twierdzi, że statek obcych został odkryty przez topniejące pokrywy lodowe. Według Waringa, Google Earth pokazuje, że trójkątny obiekt ma około 68 m szerokości. Pisząc na swojej stronie internetowej ufosightingsdaily.com, Scott napisał: „Znalazłem trójkątne UFO, które było przyczepione do góry lodowej unoszącej się dziś nad Grenlandią.

„Użyłem map Google Earth, aby go znaleźć. Linijka na mapie wskazuje, że UFO ma 68 metrów średnicy. Jest możliwe, że to UFO zderzyło się z Ziemią miliony lat temu i zostało pochowane pod lodowcem, który stopniowo topił się, wrzucając swoje fragmenty do oceanu”. Kontynuował: „Czarna linia przecinająca kokpit jest bardzo oczywista i pokazuje nam, że to naprawdę rzemiosło, a nie przypadek.

„Narożniki jednostki są idealnie równe i lekko zaokrąglone. Ten trójkątny statek wygląda, jakby znajdował się nad nim lód, ale najwyraźniej stopił się i tylko boczne obszary lodu pozostają do niego przyczepione”. Scott, który prowadzi również kanał YouTube ET DATABASE, twierdził, że dokonał znaleziska w niedzielę 13 września.

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: Google Earth

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x