Fotel skorpion dla graczy

Od pracy w domu od poniedziałku do piątku, a następnie spędzania czasu w domu w weekendy, w dzisiejszych czasach wiele osób szuka wygodniejszej konfiguracji do dłuższych sesji z komputerem.

Ale jeśli zamierzasz spędzać kilka godzin dziennie przy komputerze, estetyka jest również ważna dla utrzymania poziomu dobrego samopoczucia, a jeśli estetyka, która do Ciebie przemawia, to „techno pajęczak superzłoczyńca”, to naprawdę jest tylko jeden rozsądny wybór.

Przywitaj się z kokpitem komputera Scorpion. Według oficjalnej strony internetowej, został on wyprodukowany przez firmę Cluvens w Chinach.

Rama wykonana jest ze stali wysokowęglowej, a ogon może być wyposażony w maksymalnie trzy monitory. Możesz także dostosować pozycję krzesła zarówno w pozycji siedzącej, jak i półleżącej , a także zmienić położenie nóg, aby uzyskać optymalną stabilność w miejscu, w którym je ustawisz.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz zmieścić tego mechanicznego stwora w swoim pokoju, maksymalne wymiary to długość 165 centymetrów, szerokość 108 centymetrów i wysokość 208 centymetrów. Jeśli chodzi o solidność kokpitu komputerowego Scorpion, został on zaprojektowany tak, aby pomieścić użytkownika o wadze do 124 kilogramów, a oferowane są zarówno fotele o napięciu 100, jak i 240 V.

Fotel kosztuje  $ 3299 (~12401 PLN) na swojej stronie internetowej, ale komputerowy kokpit Scorpion jest dostępna dla znacznie taniej, za USA 1999 $ (~7514 PLN) tutaj na giełdzie Alibaba, a tam nawet zniżki do US $ 1.899 (~7138 PLN) na krześle, jeśli zamówisz 10 lub więcej na raz. .

Źródło: Cuvens via Gigazine via Hachima Kiko | Zdjęcia: Alibaba

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x