Gwiazda YouTuba „największa w histori” impreza z ujawnieniem płci

Gwiazda YouTube’a znalazła się pod ostrzałem w Internecie po zorganizowaniu, największego ujawnienia płci w historii.

Syryjsko-kanadyjski vlogger Anas Marwah przygotował spektakl dla swojej rodziny i 7,5 miliona obserwujących, aby uczcić zbliżające się przybycie drugiego dziecka. Ujawnienia dotyczące płci były w ostatnich dniach popularnym tematem rozmów w Internecie.

Wraz z żoną Aaylą i córką Milą, Anas i rodzina zebrali się w Dubaju, aby oświetlić na różowo lub niebiesko kultowy Burdż Chalifa, aby ogłosić płeć swojego dziecka. Budynek jest najwyższy na świecie, ma 829,8 metrów i 163 piętra.

Klip z epickim ujawnieniem płci został udostępniony na Instagramie Anasa, który pokazuje odliczanie wyświetlane na Burdż Chalifa. Kiedy osiągną zero, różowe i niebieskie wiry tańczą w górę budynku, zanim całość zmienia się na kolor jasnoniebieski, sygnalizując, że para spodziewa się chłopca.

„Kocham cię! TO CHŁOPIEC” – oznajmił Anas w podpisie wideo.

Wielu jego zwolenników oszalało na punkcie filmu, gratulując parze i dzieląc się zachwytem nad sposobem ujawnienia płci. Ale nie wszyscy byli pod takim wrażeniem.

Na Twitterze ludzie określili całość jako „śmieszną” i „przyprawiającą o mdłości”, a niektórzy krytykowali, że para podobno zapłaciła 350 000 dirhamów Zjednoczonych Emiratów Arabskich za ujawnienie płci – około 74 455 funtów (~ 358 258 PLN).

Źródło: mirror.co.uk  | Zdjęcia: anasala family I / Youtube

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x