Zesikał się w spodnie teraz szuka go policja

Po południu 30 sierpnia małe dziewczynki bawiły się w parku w mieście Nara w prefekturze Nara, kiedy nagle pojawił się mężczyzna. Zapytał dziewczyny: „Gdzie jest toaleta?” Kiedy jednak widać było, jak mocz wycieka z jego spodenek, powiedział im: „Nie mów o tym nikomu innemu”.

Dziewczyny zignorowały jego prośbę i zgłosiły spotkanie policji prefektury Nara, która następnie opublikowała w Internecie następujący alert o podejrzanej osobie:

Według policji prefektury Nara, około godziny 17:00 w dniu 30 sierpnia mężczyzna oddał mocz w parku niedaleko Fujinokidai 3-Chome w mieście Nara. Sprawca ma od 20 do 30 lat, miał na sobie białą koszulkę, czarne szorty i zieloną torbę.
Zachowanie i mowa sprawcy
– Z wyciekiem moczu zawołał bawiące się dziewczyny i zapytał o lokalizację toalety.
– ‘Czy wiesz, gdzie jest toaleta?’
– „Nie mów o tym nikomu innemu”.

Chociaż istnieje fetysz moczenia się lub patrzenia, jak inni się moczą, znany jako omorashi, nic nie sugeruje, że to była przyczyna. Gdyby się uśmiechał przez cały czas lub coś równie niepokojącego, prawdopodobnie zostałoby to uwzględnione w punktach „zachowanie i mowa”.

Mimo wszystko lepiej jest być bezpiecznym niż żałować, zwłaszcza gdy w grę wchodzą dzieci. Przynajmniej ten facet jest teraz zarejestrowany i jeśli zostanie zauważony ponownie, że moczy się przed innymi, będzie znacznie bardziej prawdopodobne, że coś jest nie tak.

Źródło: Kyodo, Itai News  | Zdjęcia: Photo by lan deng on Unsplash

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x