Zaginiony turysta zakłóca konferencję prasową dotyczącą jego własnego zniknięcia

80-letni brytyjski turysta, który zaginął podczas burzy gradowej, spotkał się z rodziną, kiedy przybył na konferencję prasową, która miała nagłośnić jego zniknięcie.

Policja z North Yorkshire podała, że ​​80-letni Harry Harvey zaginął o 13:30 w niedzielę (06.09) po tym, jak został oddzielony od swojego partnera w wędrówce w Yorkshire Dales w północno-wschodniej Anglii. Personel Królewskich Sił Powietrznych i ratownicy górscy przeprowadzili czterodniowe przeszukanie okolicy, aby zlokalizować starszego turystę.

Poszukiwania zostały odwołane w środę, kiedy Harvey, zauważony przez fotografa przyrody, pojawił się w The Tan Hill Inn, pubie znajdującym się na terenie parku, podczas konferencji prasowej zaplanowanej przez jego rodzinę i ratowników w celu rozpowszechnienia informacji o jego zniknięciu.

Harvey powiedział na konferencji prasowej, że zgubił się podczas burzy gradowej i biwakował trzy noce, korzystając ze sprzętu, który przyniósł na wycieczkę. Powiedział, że jest zdrowy i wolny od poważnych obrażeń, ale potrzebuje dobrego posiłku.

Syn Harveya zażartował na konferencji, że jego ojciec był „uziemiony”.

Wideo z całej sytuacji dostępne tutaj

Źródło: upi.com | Zdjęcia: The Tan Hill Inn/Facebook

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x