Para zapłaciła 2000 funtów za kartonowych gości na swoim ślubie

Pandemia koronawirusa wstrzymała wiele wydarzeń, koncerty, pokazy i wesela zostały odwołane.

Gdy blokada została zmniejszona, sytuacja stopniowo wracała do pewnego normalnego stanu, ale nadal istnieje szereg ograniczeń. Obecnie w Anglii tylko 30 osób może wziąć udział w ceremonii ślubnej lub związku partnerskiego. Ta zasada sprawiła trochę kłopotu Romanee i Samowi Rondeau-Smithowi z Bramley, Guildford, którzy w momencie planowania ślubu mieli na liście gości około 100 osób.

Początkowo para miała wziąć ślub w lipcu, ale przesunęła datę na 14 sierpnia.

Ze względu na zasady dystansu społecznego nie byli w stanie zorganizować pełnego przyjęcia weselnego, ale para wymyśliła wyjątkowy sposób, aby wszyscy, ich rodzina i przyjaciele mogli wziąć udział w uroczystości. Romanee i Sam skończyli na tym, że 50 gości „uczestniczyło” w ich wielkim dniu – bez łamania prawa.

Zamiast zebrać wszystkich swoich bliskich osobiście, para wydała ponad 2000 funtów (~ około 10 000 PLN) na kartonowe wydrukowane modele swoich gości i miała tylko 14 prawdziwych osób na weselu.

Małżeństwo zawarto w The Bell w Ticehurst w East Sussex, po zaręczynach w grudniu i patrząc wstecz na swój wyjątkowy dzień, twierdzą, że pomimo ograniczeń niczego by nie zmienili.

Romanee powiedział: „Mieliśmy około 100 osób na naszej liście gości, ale kiedy uderzył koronawirus, musieliśmy przerobić nasze plany, a miejsce było naprawdę elastyczne. Pod koniec dnia chcieliśmy się po prostu pobrać, więc zrośliśmy to – pomaga to, że nie wymagamy drogich prezentów.”

„Jedna z moich druhen mieszka w Nashville i nie byłaby w stanie uczestniczyć w spotkaniu, więc żartowaliśmy, że mamy ją jako wycinankę z kartonu, więc pomyśleliśmy, dlaczego nie zrobić tego z resztą  naszych gośći. Namówiliśmy wszystkich naszych gości, aby wysłali nam ich zdjęcie i wyszło  – planerce ślubu się podobało, uznała to za zabawne. Udało się za taką samą cenę, jaką kosztowałoby posiadanie ich wszystkich tutaj, ale zaoszczędziliśmy na gorzałce!”

Dodała: „Jestem pewna, że ​​kiedyś będzie wielka impreza – tylko bardziej stonowana. To było idealne. Byłam naprawdę zrelaksowana. Nie zawiedliśmy się wcale. Po prostu prostota i posiadanie naszej najbliższej rodziny było idealne”.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Hawaiian Shirt Photography / CATERS NEWS

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x