Nastolatek trafił do szpitala po tym jak wąż ugryzł jego penisa gdy był w toalecie

Nastolatek został przewieziony do szpitala po tym, jak wąż ugryzł jego penisa, gdy siedział w toalecie.

Siraphop Masukarat poszedł do toalety we wtorek wieczorem (08.09), kiedy poczuł nagły palący ból swojej męskości. Student uniwersytetu spojrzał w dół i zobaczył pytona ze szczękami zaciśniętymi na czubku jego penisa. Szybko “oderwał” węża, a krew trysnęła wokół muszli klozetowej.

Siraphop, 18 lat, wrzasnął z przerażenia, kiedy wybiegł z łazienki w spodniach wokół kostek w Nonthaburi, w środkowej Tajlandii, około 20 km na północ od Bangkoku. Pogrążona w panice matka nastolatka uspokoiła go, zanim sanitariusze przewieźli chłopca do pobliskiego szpitala Bang Yai na leczenie.

Lekarze wykonali Siraphop trzy szwy na czubku prącia i potraktowali ranę po ugryzieniu antybiotykiem, aby zabić bakterie z kłów pytona. Siraphop powiedział: „Korzystałem z toalety, ale kilka chwil po tym, jak usiadłem, nagle poczułem ból w moim penisie. Spojrzałem w dół i zobaczyłem, że w toalecie wisiał wąż. Potem wszędzie była krew. To był tylko mały wąż, ale jego ugryzienie było tak silne. Mam nadzieję, że mój penis wyzdrowieje”.

Opiekunowie zwierząt przybyli do dwupiętrowego domu i zaczęli szukać węża, który wciąż był zwinięty w muszli klozetowej. Użyli sprzętu do łapania węży, aby złapać pytona, który mierzył około 1.2 metry długości. Włożyli go do worka, a następnie wypuścili go z powrotem do lasu. Przerażona matka Siraphopa, Sutapath, powiedziała, że ​​nadal jest zszokowana tym incydentem. „Nie wiem, jak wąż dostał się do mojego domu. Mógł przez odpływ podłączony do toalety. Wiem, że wąż naprawdę zranił mojego syna, ale czuję ulgę, że to był tylko nie jadowity pyton. Gdyby to była kobra, byłby martwy. Będzie się bał za każdym razem, gdy pójdzie do toalety. Ale zdrowieje w szpitalu i jestem wdzięczny ratownika za złapanie węża.”

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: ViralPress

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x