Mama użytkowniczki TikToka wpada przez sufit

Film użytkownika TikTok stał się szalenie viralowy po tym, jak jej własna matka spadła z sufit w tle klipu, podobno szukając bagażu na strychu.

@lizziejane_

live footage of my mom telling me to break a leg #FreezeFramePhoto #GardenProject #shesokay #breakaleg #ceiling #musical #fyp

♬ original sound – lizjsm_

Liz San Millan, na TikTok lizzyjane_ , mówi, że ćwiczyła piosenkę do przesłuchania w New York Conservatory for Dramatic Arts, gdzie wkrótce miała uczęszczać do szkoły, kiedy jej matka niespodziewanie pojawiła się.

„Rozległ się głośny hałas… Odwracam się i nagle noga mojej mamy przebija sufit” – powiedział San Millan GMA . „Mój tata powiedział: ‘Czy właśnie spadłeś z sufitu?’ a [moja mama] powiedziała: „Nie zapytasz, czy nic mi nie jest?”. Właściwie była trochę bezczelna ”.

San Millan śpiewa piosenkę ze scenicznej wersji „Heathers”, kiedy sufit za nią otwiera się i noga jej matki – wraz z izolacją – przebija się. “O mój Boże!” San Millan mówi tuż przed wyłączeniem aparatu.

San Millan powiedziała później Buzzfeed News, że jeśli przyjrzysz się bliżej, możesz zobaczyć lekki wyraz irytacji na jej twarzy tuż przed pojawieniem się nogi mamy, ponieważ słyszała, jak matka spaceruje po strychu. Od tego czasu wideo zgromadziło ponad 8 milionów wyświetleń w TikTok.

Na szczęście San Millan wyjaśniła w kolejnym filmie, że jej matka nawet nie doznała „siniaka” podczas incydentu.

– Ale nic jej nie jest. Jest wspaniała. … Nie wiedziałem, że to się stanie, i to mnie przeraziło. Ale ona jest dobra! “

W odpowiedzi na widzów, którzy domagali się wywiadu z samą mamą, San Millan powiedziała, że ​​nie byłoby to możliwe, ale zamiast tego przesłała głupie wideo, na którym jej matka wyraża niedowierzanie w fakt, że to wszystko w ogóle się wydarzyło.

@lizziejane_

Reply to @herphilly ceo of “just happened” #Stitch #ImAMusician #spooktember #quarantine #mom

♬ original sound – lizziejane_

Dodała, że ​​jej tata naprawia teraz dziurę – lub próbuje – ale jego pierwsza próba, która wymagała użycia taśmy izolacyjnej, już się nie powiodła.

Źródło: foxnews.com  | Zdjęcia: lizzyjane_/TikTok

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x