W Japonii zostaje otwarta sieć „spawalniczych parków rozrywki”

Jeśli szukasz rozrywki, nie ma lepszego miejsca na jej znalezienie niż park rozrywki. Ekscytujące przejażdżki! Śliczne postacie w kostiumach! … Spawanie? OK, więc ten ostatni nie jest tym, co znajdziesz w większości parków rozrywki. Ale jeśli radość z przegrzewania i stapiania metalu jest tym, co powstrzymuje Cię przed pełną radością z dnia w Disneylandzie lub Universal Studios, z przyjemnością dowiesz się, że istnieje wiele „spawalniczych parków rozrywki”, jak nazywają je ich właściciele.

Firma Iron Planet została po raz pierwszy otwarta w prefekturze Fukui jako odgałęzienie zakładu obróbki metali Osada Industry, który zaczął oferować zajęcia dla początkujących i warsztaty w swojej fabryce. Od tego miesiąca Iron Planet staje się siecią franczyzową, a jej pierwszy dedykowany obiekt ma zostać otwarty w prefekturze Shizuoka we współpracy z Kageyama Ironworks.

Wewnątrz znajdziesz przestronne, stylowe lobby i przestrzenie do planowania, w których kowale i personel Iron Planet mogą omawiać pomysły i planować projekty spawalnicze.

Kiedy już wszystko załatwisz, czas założyć sprzęt ochronny, który zapewnia Iron Planet. Oczywiście dostępne są również rozmiary dziecięce, ponieważ dzieci mogą brać udział w zajęciach Iron Planet.

Chociaż spawanie jest często postrzegane jako praca przemysłowa, jest to również sztuka, a Iron Planet chce pomóc odwiedzającym w stworzeniu czegoś, co mogliby zabrać do domu i cieszyć się jego formą lub funkcją. Podstawowe projekty obejmują wykonanie taboretów, uchwytów na ołówki lub dekoracji.

Iron Planet Shizuoka ma zostać otwarta 7 września, a kolejne lokalizacje pojawią się wkrótce w prefekturach Tochigi i Kanagawa.

Źródło: atpress.ne.jp (@Press) | Zdjęcia: Iron Planet Base of Numazu

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x