Nawiedzona toaleta w japońskim parku rozrywki

Japonia uwielbia strach, a między latem, które jest czasem tradycyjnych japońskich opowieści o duchach, a Halloween staje się coraz bardziej popularny. Okres strachu jest teraz dłuższy niż kiedykolwiek. W Lagunasia prefektura Aichi, położonej niedaleko Nagoi, wprowadzono pierwsze miejsce z nawiedzoną toaletą w branży parków rozrywki .

Horror! Hanako-san z atrakcji jest oparty na historii Hanako-san, ducha dziewczyny, która podobno nawiedza toalety w Japonii. Zwykle mówi się, że widmo Hanako zamieszkuje szkolne łazienki, ale wkrótce zamieszka w jednej z toalet w Lagunasia, co da się odczuć po zamknięciu drzwi kabiny.

Za tą niezwykłą atrakcją kryje się coś więcej niż tylko tradycja miejskich legend. Nawiedzona toaleta jest częścią parku z Corona Horror Fest 2020, ponieważ dystans społeczny sprawia, że ​​standardowe nawiedzone domy są niepraktyczne, Lagunasia połączyła siły z tokijską firmą rozrywkową z horroru Kowagarasetai, aby stworzyć nowe systemy dostarczania strachu zaprojektowany w celu ograniczenia kontaktu z gości z aktorami. Nawiedzona toaleta będzie ograniczona do jednej osoby na raz i dezynfekowana po sesji każdego gościa.  Ta „atrakcja typu zamkniętego” umieszcza cię w w trumnie w stylu japońskim.

Zdjęcia sugerują, że nie będziesz jeszcze spoczywał w spokoju, ponieważ najwyraźniej będziesz mieć gościa, gdy będziesz tam leżeć, nie będąc w stanie uciec od stworzenia które będzie zaledwie kilka centymetrów przed twoją twarzą. Atrakcja będzie dostępna od 3 października do 6 grudnia.

Źródło: PR Times , Lagunasia | Zdjęcia: PR Times , Lagunasia

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x