“Wybieram cię” za pomocą nowych olśniewających Eevee Pokémon

U-Treasure, japoński projektant biżuterii specjalizujący się w licencjonowanych towarach z postaciami, olśnił nas naszyjnikami „Eeveelution”, a także pierścionkami z motywami Pikachu i Mew. Dodali teraz nową linię pierścionków zaręczynowych i ślubnych Eevee do swojej kolekcji.

Każdy pierścionek zaręczynowy jest znakomicie wykonany i przedstawia samca i samice Eevee z charakterystycznymi oznaczeniami na ogonie, skierowanymi w stronę środkowego kamienia. Oznaczenia żeńskich ogonów Eevee mają kształt kwiatu (ale patrząc z innej perspektywy wydają się mieć kształtem serca). Ta estetyczna zmiana została wprowadzona na stałe dla wszystkich żeńskich Eevees w podstawowej serii gier Pokémon Sword and Shield ósmej generacji i prawdopodobnie tak pozostanie.

Pierścionek zaręczynowy występuje w sześciu różnych wersjach: platynowy z różowym lub platynowym Eevees, z żółtym, różowym lub białym złotem i odpowiadającymi mu złotymi Eevees oraz srebrny pierścionkiem z Eevees z różowego złota. Całe użyte złoto jest 18-karatowe, a ceny wahają się od 66000 jenów (~2355 PLN) do 125 400 jenów (~4475 PLN), przy czym najdroższa jest platynowa pierścionek z  Eevees z różowe złoto, a najtańsza kombinacja srebrnego pierścionka i Eevees z różowego złota. Kamień centralny jest opcjonalnym dodatkiem, a każdy wybór (diament, rubin, szafir) ma swoją własną cenę.

Obrączka jest w sumie w dwunastu wersjach, po sześć dla wzorów męskich i żeńskich, w zależności od wybranych materiałów od 39 600 (~1413 PLN) do 92 400 jenów (~3297 PLN).

Pomijając doskonałe rzemiosło, pierścionki reprezentują również coś głębszego niż zwykła miłość do jednego z oryginalnych 151 Pokémonów. We uniwersum Pokémonów, Eevee posiada obecnie zdolność ewolucji w jeden z ośmiu różnych typów Pokémonów – więcej niż jakikolwiek inny w historii. Dlatego też przysięganie miłości komuś, kto ma jeden z tych pierścieni, w istocie symbolizuje również twoje zobowiązanie do pielęgnowania indywidualności partnera i obietnicę wspólnego rozwoju, gdy zaczniesz życie małżeńskie.

Linia pierścionków Eevee trafiła do sprzedaży 1 września w oddziale U-Treasure w Shinjuku oraz w sklepie internetowym U-Treasure.

Źródło: PR Times | Zdjęcia: PR Times, U-Treasure

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x