Planeta Nibiru „wstrząsa niebem” w „biblijnym proroctwie o apokalipsie Ziemi”

Kaznodzieja koncaświata Paul Begley mówi, że nadszedł czas, aby „ocalić się, zanim będzie za późno”, twierdząc, że mityczna planeta Nibiru wstrząśnie Ziemią powodując apokalipsę.

Nibiru, znana również jako Planeta X, od lat jest przedmiotem teorii spiskowych na temat końca świata. Pomimo braku dowodów na to, że takie ciało planetarne w ogóle istnieje, wierzący są nieugięci, że przemieszcza się przez naszą galaktykę i znajduje się na śmiertelnym kursie kolizyjnym z Ziemią.

Pastor Begley, który codziennie publikuje nagrania wideo i transmisje na żywo swoich kazań do ponad 338 000 subskrybentów YouTube, ujawnił w tym tygodniu, że nie tylko wierzy w istnienie Nibiru, ale mówi, że wysyła do nas fale energii, które będą miały katastrofalny skutek.

Mówi, że pewne fragmenty Biblii przewidują, że Ziemia będzie się „kołysać i kołysać”, a koniec dni nadejdzie znacznie wcześniej, niż myślimy. „Nie jestem pewien, czy NASA odmówiła” – powiedział w odpowiedzi na artykuł obalający tę teorię. „Właściwie wróciłem i znalazłem dokumenty, w których NASA miała nawet grupę zadaniową Nibiru przez siedem lat”. Wymachując zielonym USB, twierdzi, że „mały zielony pendrive” zawiera tajne sekrety kilku naukowców z NASA, które potwierdzają jego teorię. „Mówią o układzie podwójnym, który przenosi tonę asteroid i gruzu w kierunku Ziemi” – powiedział.

„Nie, nie widziałem Planety X ani Nibiru, ale jest wiele dowodów matematycznych i wielu naukowców i astronomów, którzy twierdzą, że ta ciemna planeta, która jest tak daleko na skraju naszego Układu Słonecznego, tworzy pięć fal energii, które trzęsą niebiosami.” Dodał: „System podwójny jest Bożym sposobem wstrząsania niebiosami i sprowadzania plag Egiptu oraz tego, jak to zostało udokumentowane nie tylko przez Egipcjan i Biblię w Torze podczas exodusu, ale także w starożytnych skryptach Peruwiańczyków, Majów, Inków, Azteków. “

Pastor Begley przyznał, że eksperci nazwali istnienie Nibiru mistyfikacją. “Ale NASA powiedziała również, że istnieje niewidzialna planeta, która jest tak daleko od Słońca, że ​​nie może uzyskać odbicia, ale całe przyciąganie grawitacyjne trzęsie i wpływa na planety [oznacza], że musi tam być, w rzeczywistości . ”

Nie zgadzał się również z tym, że jego internetowe kazania nazywano „przepowiedniami dnia zagłady”. „Nigdy nie przepowiedziałem dnia zagłady” – powiedział. – Mówię ci o znakach, że koniec się zbliża, ale nigdy nie ustaliłem daty.

Cytując niedawny artykuł o sobie, powiedział: „Wierzy, że Nibiru to prawdziwa sprawa” i według Begleya, “Nibiru wkrótce ujawni się światu i zapoczątkuje apokalipsę na Ziemi”. To prawda, ja wierzę w to teraz, a to dlatego, że Biblia mówi wszystko.

„Głębokie uderzenia są w ósmym rozdziale Objawienia. Ziemia będzie się„ kołysać i kołysać jak pijany człowiek ”. Jezus powiedział, że będą potężne trzęsienia ziemi, wielkie trzęsienia ziemi.

– Powiedział, że ze zdumieniem pojawią się znaki na słońcu, księżycu, gwiazdach i napięciu narodów. Morze i fale będą huczały, wszelkiego rodzaju apokaliptyczne wydarzenia.

„W tym, co nazywa się Wyroczniami Izajasza, mówi wszystko o nadchodzących wydarzeniach. Za każdym razem, gdy masz zdarzenie słoneczne, masz zdarzenie na Ziemi, powiedziałem to. Za każdym razem, gdy zdarzenie kosmiczne ma wpływ na Ziemię, a nawet na słońce. W tej chwili mamy do czynienia z planetą X, Nibiru, planetą numer dziewięć, piołunem, gwiazdą karłowatą, goblinem – nazwij to, jak chcesz. Cytuje Łukasza, rozdział 21, werset 10, w którym Jezus mówi: „Naród powstanie przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu. Będą wielkie trzęsienia ziemi, głód i zarazy w różnych miejscach, straszne wydarzenia i wielkie znaki z nieba”.

„Mam czterech naukowców z NASA, którzy już potwierdzili, że to prawda” – twierdzi. „Coś się dzieje, zobaczysz, stanie się to niewytłumaczalne, ktoś musi to wyjaśnić ludziom. Kiedy te wydarzenia naprawdę zaczną się pogarszać, będę nadal w pobliżu, pomogę ci przez to przejść, jeśli Bóg pozwoli. Mam nadzieję, że zrozumiałeś, że teraz żyjesz w tych ostatnich dniach, ludzie nie mają czasu, ocal się, zanim będzie za późno”.

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: Getty Images / Stocktrek Images

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x