Kamery ISS rejestrują szybko poruszający się obiekt „z antenami” pędzący za astronautami

Niesamowity materiał filmowy z ISS pokazujący szybko poruszający się obiekt migający w kosmosie, wideo wywołało falę teorii spiskowych.

Konspirator z YouTube, pan MBB333, udostępnił klip swoim fanom – który został nagrany 6 kwietnia – stwierdził, że przedstawia on szybki statek „z antenami” poruszający się za stacją kosmiczną. Dwóch rosyjskich kosmonautów odbywa spacer kosmiczny poza ISS, gdy w tle przelatuje jasny obiekt. “UFO” startuje z dużą prędkością i miga kilku sekund, podczas gdy eksperci pracują nad sprzętem. Pan MBB333 analizuje klip i edytuje go, zmniejsza prędkość, aby uzyskać wyraźniejszy obraz niezidentyfikowanego obiektu.

Mówi: „Spójrz na to kilka razy z wolniejszej perspektywy i tak blisko, jak to tylko możliwe, zobacz, wygląda jak antena lub coś, co wychodzi z dolnej części tego czegoś. Po prostu niesamowite , widziałeś to?” Następnie zatrzymuje nagranie i przybliża jasny, okrągły obiekt. Przesuwając po nim kursor, dodaje: „Na dole i po lewej stronie coś odchodzi. Wygląda na odpadające “nogi”. Trudno powiedzieć, co się tam działo, ale na pewno widać, że w polu widzenia znajduje się fizyczny obiekt”.

Klip, który obejrzano ponad 35 000 razy, otrzymał setki komentarzy od innych entuzjastów UFO.

VIDEO 

 

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: YouTube / MrMBB333

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x