3-letnia dziewczynka przeżywa lot będąc zaplątana w ogon gigantycznego latawca

Trzyletnia dziewczynka zaplątana w ogon gigantycznego latawca przeżyła przerażającą przejażdżkę po tym, jak została porwana w powietrze na ponad 30 metrów podczas festiwalu latawców na Tajwanie, materiał wideo opublikowany w mediach społecznościowych w niedzielę (30.08).

Przerażeni widzowie krzyczeli, gdy dziewczyna została katapultowana wysoko nad nimi, zaplątała się w okół niej długa pomarańczowa wstęga latawca, który wzbił się powietrze. Minęło około 30 sekund, zanim koszmar dziewczyny się skończył, a członkowie tłumu przyciągnęli ją z powrotem na ziemię, po tym jak odzyskano nad latawcem kontrolę. Lokalne doniesienia prasowe, identyfikując dziewczynę wyłącznie po nazwisku Lin, mówią, że doznała ona tylko niewielkich skaleczeń.

Niepokój wywołany widokiem bliskiej katastrofy skłonił organizatorów do skrócenia festiwalu w mieście Hsinchu na północno-zachodnim Tajwanie. Przedstawiciel władz miasta Hsinchu powiedział mediom, że nagły podmuch wiatru w miejscu znanym z silnych wiatrów spowodował, że ogon latawca owinął się wokół talii dziecka. Film z incydentu został udostępniony przez festiwalowiczów w mediach społecznościowych i szybko zebrał miliony wyświetleń.

Źródło: reuters.com | Zdjęcia: Photo by Caleb Hernandez Belmonte on Unsplash

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x