Tajemniczy „trójkątny statek należący do wojska USA”

Pojawiły się niesamowite materiały i zdjęcia, które twierdzą, że pokazują dziwne trójkątne UFO na niebie nad Indianą, a niektórzy widzowie uważają, że sprzęt należy do wojska USA.

Zadziwiająco wyraźne zdjęcia zostały zrobione przez Glenna Sue T i przesłane na kanał spiskowy YouTube MrMBB333. Na opublikowanym  filmie widać trzy jasne światła w trójkątnym układzie unoszące się na nocnym niebie tuż nad drogą. Ledwo się poruszają, zanim krótki klip dobiegnie końca. Glenna wykonała również kilka zdjęć obiektu, które uchwyciły go jeszcze wyraźniej.

Wydają się pokazywać pięć świateł w tej samej formacji. MrMBB333 był zdumiony widokiem, mówiąc w swoim filmie: „Spójrz na to, niewiarygodne. Jest bardzo dyskretny, wszystko, co widać, to światła narożne.

„To jest inna wersja tych trójkątnych statków, które ostatnio widujemy znacznie częściej. To był prawdopodobnie jeden z najbliższych filmów i zdjęć tych latających maszyn, które, jak sądzę, kiedykolwiek widziałem z bliska. To są maszyny latające – nie wydają żadnego dźwięku. Są bardzo ukryte. Jeśli nie wiesz, że tam są, prawdopodobnie nie wiesz, jak zrobić zdjęcie”.

Widzowie zalali sekcję komentarzy twierdzeniami, że obiektem był niesławny TR-3B – rzekomy samolot szpiegowski zbudowany przez USA w ramach czarnego projektu.

Wideo dostępne tutaj 

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: YouTube / MrMBB333

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x