Kobieta imieniem Holly Blair zmarła 17 sierpnia, pozostawiając męża, troje dzieci, cztery zepsute koty, dwa śmierdzące psy, trzy złe ptaki, żółwia i całkowicie bezużyteczną żabę o imieniu Fred.

Jest to zgodne z jej nekrologiem, opublikowanym niedawno w Idaho Mountain Express. Nekrolog został później udostępniony online i od tego czasu stał się viralowy ze względu na dziwaczny motyw Halloween i zabawny ton. Holly żartuje, że była „złą czarownicą” i że kiedy umarła, „eksplodowała w brokat i nietoperze”. Obok znajduje się zdjęcie Holly w czarnym spiczastym kapeluszu wiedźmy. Następnie omawia plany dotyczące życia pozagrobowego, które obejmują „picie piwa z Terrym Pratchettem” i „latanie po księżycu na miotle w Halloween”.

Pełny nekrolog brzmi: „Holly Blair eksplodowała w brokat i nietoperze 17 sierpnia 2020 roku. Przeżyły ją cztery zepsute koty, dwa śmierdzące psy, trzy złe ptaki, żółw i zupełnie bezużyteczna żaba o imieniu Fred, a także troje dzieci i mąż mało ważny lub bez znaczenia. Jej szczątki zostaną pochowane pod drzewem z absurdalną mnogością zwierząt, które uratowała, zarówno dzikich, jak i domowych. Jej plany na przyszłość obejmują picie piwa z Terrym Pratchettem i latanie po księżycu na miotle w Halloween. Obiecała również, że będzie komunikować się z zaświatów poprzez nimfy [gatunek papugi]. Prosimy, aby wszyscy wyrzeźbili dodatkowe lampiony z dyni w Halloween w tym roku na jej cześć. Wszyscy witajcie złą wiedźmę z Juniper Road.”

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Woodriverchapel

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x