KFC szykuje się do wojny z kurczakami

KFC jest gotowe na zbliżające się wojny kurczaków w Kanadzie.

Firma zajmująca się smażonymi kurczakami opublikowała w poniedziałek (31.08) „list otwarty” po miesiącach spekulacji, że słynna kanapka z kurczakiem Popeyes, która szturmem zdobyła Amerykę, ma “przylecieć” do Kanady w tym roku.

Tytuł listu otwartego brzmi: „Nie możesz mieć słynnej kanapki z kurczakiem bez słynnego kurczaka. Wyjaśnijmy sprawę. Nasz smażony kurczak „oryginał” w oryginalnym przepisie przez 75 lat ”, głosi reklama KFC, która została wysłana do mediów w poniedziałek (31.08).

Cokolwiek wprowadza KFC, stanie się jaśniejsze 7 września.

„Do tego czasu wszystko, co możemy Ci powiedzieć, to to, że nie możesz zjeść słynnej kanapki z kurczakiem bez słynnego kurczaka” – powiedział Sam Redman z KFC Canada, zapytany, dlaczego KFC opublikowało reklamę, skoro Popeyes nie stanowi zagrożenia dla konsumentów. W lutym Duncan Fulton, dyrektor generalny w Restaurant Brands International (RBI) – firmie macierzystej będącej właścicielem Popeyes, niedawno potwierdził w 680 News, że planują sprowadzić kanapkę na Wielką Białą Północ w 2020 roku.

„To często zadawane pytanie” – powiedział wówczas w 680 News . „Plan jest jeszcze w tym roku, ale jeszcze nie ogłosiliśmy, kiedy”.

Źródło: torontosun.com | Zdjęcia: CARLO ALLEGRI / Reuters

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x