Masz ochotę na wyzwanie?

Burger, zawiera ponad 30000 kalorii, może być Twój za darmo, jeśli zjesz go w ciągu godziny. Burger, który został stworzony przez Madihah’s Takeaway w Workington w Cumbrii, ma tylko 11 kilogramów wołowiny – odpowiednik 56 burgerów normalnej wielkości. Jest również zwieńczony górą sera, 20 plastrami bekonu i podawany z frytkami i oczywiście bułką.

Właściciel restauracji, Kyle Barlow, który jest pewien, że żaden z jego klientów nie będzie w stanie dokończyć dania, powiedział: „Tu i ówdzie stawiamy na dziwne wyzwanie, ale tym razem chciałem zrobić coś nie do pobicia. Sama wołowina ma prawie 30 000 kalorii, ser ma 2 000 kalorii, więc nawet samo zjedzenie sera będzie wyzwaniem. Mieliśmy w przeszłości inne wyzwania, ale to jest zdecydowanie największe i jestem pewien, że nie ma innego drugiego takiego wyzwania w kraju. Jestem na 100% pewien, że nikt tego nie dokończy, zebraliśmy 56 hamburgerów, aby zrobić jeden gigantyczny. Jeśli ktoś go zje, bedzie za darmo.”

Wyzwanie będzie odbywać się w każdy poniedziałek i będzie kosztować 30 funtów (~ 147 PLN), dopóki ktoś nie zje burgera, w takim przypadku będzie darmowe.

Kyle powiedział: „Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie i mamy nadzieję, że wiele osób zaakceptuje wyzwanie i spróbuje. Mieliśmy wiele osób próbujących ostatniego wyzwania i byli w szoku, gdy to zobaczyli, ponieważ nie docenili rozmiaru, a to nowe wyzwanie jest trzykrotnie większe. Realistycznie powinno to być zjedzone przez cztery lub pięć osób, ale jeśli ktoś to skończy, nie mam problemu z oddaniem mu pieniędzy i ukoronowaniem jako mistrza wyzwania”.

PODZIAŁ KALORII:
11 kilogramów wołowiny: 27500 kalorii
20 sztuk sera: 2080 kalorii
20 sztuk boczku: 860 kalorii
1 duża bułka burgerowa: 600 kalorii
RAZEM: 31,042 kalorii

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: James Speakman / Caters News Agency

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x