Świecące światło sfilmowało na niebie Kornwalii

Dziwne nagrania przedstawiające jasny obiekt lecący po nocnym niebie wywołały szalone teorie, że kosmici przybyli do Kornwalii. Użytkownik YouTube LMX2001 włączył kanał Hayle Beach Live Webcam, aby obejrzeć piękny zachód słońca, kiedy uchwycili niezwykły ruch czegoś, co wyglądało jak UFO.

Użytkownik powiedział: „Zauważyłem dziwne małe światełko unoszące się nad morzem, więc użyłem rejestratora ekranowego, aby to uchwycić”. W klipie, który zgromadził ponad 163 000 wyświetleń, jasne światło pozostaje nieruchome po prawej stronie ekranu. Kilka sekund później zaczyna się poruszać i nabiera prędkości, po czym rzuca się przez morze na lewą stronę. Kiedy się porusza, wydaje się zostawiać za sobą na niebie smugę cieni.

UFO pozostaje przez chwilę w tej samej pozycji, po czym wystrzeliwuje prosto w górę z bardzo dużą prędkością i zniknie w chmurach. Film został nawet zrecenzowany przez teoretyka spiskowego Scotta C. Waringa, który jest znany z wygłaszania dziwacznych twierdzeń. Powiedział swoim zwolennikom, że jest przekonany, że na wybrzeżu Wielkiej Brytanii działa baza kosmitów. „To dowód na to, że UFO istnieją u wybrzeży Wielkiej Brytanii, a nawet mają obcą bazę w pobliżu Hayle Beach” – powiedział Scott. – Ale czy jest to podwodna baza obcych, czy podwodna baza wojskowa ludzi?

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: YouTube / LMX2001

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x