Ekspert ds. UFO wzywa „pozaziemskich aktorów” na przesłuchanie do nowego dramatu o obcych

Ekspert UFO wezwał pozaziemskich „aktorów” na przesłuchanie do swojego niedawno opublikowanego dramatu.

61-letni John Steiger uważa, że ​​inteligentne życie słucha każdego naszego ruchu na Ziemi i ma nadzieję, że zobaczą jego przesłanie w Daily Star i złożą podanie o pracę.

Wezwał obce zespoły teatralne do wyprodukowania jego scenariuszy – które są dramatyzacjami prawdziwych tajemnic UFO, takich jak Incydent w Roswell.

John powiedział: „Musiałbym przesłuchać ich jak wszystkich innych. A biorąc pod uwagę sceny w których występują ludzie, będzie im ciężko wygrać jakąkolwiek rolę. Inteligentne obce życie może nas słuchać lub monitorować, chociaż, co prawda, nie mam możliwości określenia zakresu, w jakim to występuje lub nie. Obawiam się jednak, że moje sztuki nie znajdują się na szczycie listy obaw obcych związanych z ludzką działalnością na Ziemi. Zapraszamy wszystkich przybyłych – im więcej, tym weselej! W miłości i… teatrze wszystko jest sprawiedliwe.”

Jego trzy sztuki zawierają historie o ławach przysięgłych decydujących o tym, czy niesławny wypadek UFO w Roswell w 1947 roku został sfałszowany, dochodzeniu w sprawie incydentu z 1980 roku w Woodbridge RAF w Suffolk i rzekomym uprowadzenia przez kosmitów na moście Brooklyn Bridge.

John z Woodbridge w stanie Wirginia w USA powiedział: „Wydanie zajęło mi 38 lat, więc jestem bardzo dumny z ukazania się TRYLOGII UFO: Dramatów na scenę. Naprawdę nie mam idealnych aktorów do żadnej z ról ani nie wyobrażałem sobie w nich sławnych ludzi. Prawie wszystkie role we wszystkich trzech sztukach są oparte na historycznych postaciach z prawdziwego życia. Chociaż nikt nie wie, co przyniesie przyszłość, wierzę, że ludzkość już napotkała inteligentne obce życie”.

Skrypty zostały wczoraj opublikowane przez brytyjskiego eksperta UFO Philipa Mantle’s w Flying Disc Press. „Już wcześniej było zainteresowanie ze Skandynawii i Niemiec i gdyby nie pandemia Covid 19, te sztuki, a przynajmniej jeden z nich, mogłyby już być w produkcji”.

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: Getty Images / iStockphoto

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x