Kobieta dzwoni na policję myśląc że gotuje ludzkiego penisa

Kobieta wezwała policję, gdy zaniepokoiła się, że mięsem kupionym w sklepie.

Lania Singfield z Akron w stanie Ohio mówi, że „chce odpowiedzi” na temat tego, czym może być tajemnicze mięso. Lania nabrała podejrzeń co do fallicznego mięsa, które kupiła w lokalnym supermarkecie. Zamierzała kupić indyka na obiad, ale po bliższym przyjrzeniu się poczuła, że ​​wyglądają jak penis. Kobieta zaczęła gotować „niedoszłego członka”, ale zdjęła go z ognia i natychmiast wezwała policję.

Lania powiedziała Akron Beacon-Journal: „Wyglądało bardziej jak ludzki penis niż jakikolwiek inny rodzaj mięsa. Mam nadzieję, że to nie jest człowiek, bo wtedy komuś brakuje czegoś, czego potrzebuje, albo ktoś może być martwy. Chcę tylko odpowiedzi”.

Policjanci z Summit County przybyli do jej domu i byli tak zdumieni kształtem mięsa, że ​​zabrali podejrzanego “penisa do aresztu”. Stamtąd funkcjonariusze przekazali go lekarzowi sądowemu do badań, który był w stanie potwierdzić, jakie to mięso. Laboratorium ustaliło, że w rzeczywistości mięso to była wieprzowina, a nie podejrzewany indyk lub penis. Lania zatrudniła teraz prawnika, aby porozmawiał ze sklepem Save A Lot, który sprzedawał jej mięso.

W oświadczeniu Save A Lot powiedział, że nie miał wcześniej problemów z produktem i powiedział, że zobowiązuje się do utrzymywania najwyższych standardów. Powiedzieli: „W Save A Lot od dawna przestrzegamy najwyższych standardów kontroli jakości i współpracujemy z naszymi dostawcami, aby zapewnić przestrzeganie tych standardów. Kwestie jakości mają najwyższy priorytet i traktujemy tę sprawę bardzo poważnie. Możemy potwierdzić, że nie mieliśmy wcześniej problemów z jakością tego produktu i nie skontaktował się z nami w sprawie tego incydentu klient ani władze lokalne. Podejmiemy odpowiednie działania”.

Źródło: dailystar.co.uk | Zdjęcia: dailystar.co.uk

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x