Strażak fotografuje kobietę w kąpieli

Tuż po godzinie 23:30, 2 września w dzielnicy mieszkalnej miasta Toyokawa w prefekturze Aichi doszło do dramatycznego usiłowania zabójstwa po tym, jak zboczeniec został przyłapany na fotografowaniu młodej mieszkanki kobiety, która kąpała się w łazience.

Ofiara wrzasnęła, gdy zdała sobie sprawę, że jest fotografowana, ostrzegając rodziców, którzy natychmiast wybiegli na zewnątrz, aby poszukać winowajcy. Mężczyzna, który fotografował córkę swoim smartfonem, następnie próbował uciec z miejsca zdarzenia, wsiadając do swojego samochodu, ale matka stała przed pojazdem, blokując mu drogę.

Następnie napastnik próbował wycofać ale pojawił się ojciec i stanął za samochodem. Kiedy oboje rodzice zablokowali mu drogę ucieczki, mężczyzna zdecydował się ruszyć do przodu, 55-letnia matka znalazła się na masce samochodu. Kierowca jechał z kobietą na masce samochodu przez około 20 metrów bez zatrzymywania się. Ojciec pobiegł za nim  i zdołał jakoś dogonić samochód i zmusić kierowce samochodu, aby zatrzymał pojazd. Matka nie ucierpiała, ma niewielkie siniaki na kolanach.

Mężczyzna został następnie wyciągnięty z samochodu, gdzie w przeprosinach padł na drogę przed rodzicami. Został przekazany funkcjonariuszom policji, którzy następnie wrócili się na miejsce zdarzenia. Napastnik, Taiki Saito, 25-letni strażak, został aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Mężczyzna zaprzeczył zarzutom, mówiąc, że był świadomy, że kobieta była na masce samochodu, ale nie miał zamiaru jej zabić.

Internauci byli zbulwersowani zbrodnią i jednocześnie pełni podziwu i uznania dla rodziców. To niewiarygodne, że rodzinie udało się złapać sprawcę bez poważniejszych obrażeń ciała. Policja twierdzi, że bada teraz motywy strażaka.

Źródło: Livedoor News via Jin  | Zdjęcia: Pakutaso

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x