Spędza 4 dni pod przewróconym drzewem

59-letni mężczyzna został uwięziony pod zwalonym drzewem na ponad 100 godzin w tym tygodniu w pobliżu Redwood Falls w Minn. Według biura szeryfa hrabstwa Redwood, otrzymali telefon pod numer 911 w sprawie drzewa, które spadło na osobę tuż przed 16:00 w poniedziałek (31.08).

„Wykonuję tę pracę od prawie 30 lat i spotykasz sytuację, kiedy zbliżasz się, spodziewasz się najgorszego, a kiedy tam dotarłem, byłem po prostu zdumiony tym, co zobaczyłem” – powiedział zastępca naczelny Mark Farasyn z Biuro szeryfa hrabstwa Redwood.

Znaleźli 59-letniego Jonathana Ceplechę uwięzionego pod drzewa. Odkryli, że Ceplecha ścinał drzewa, kiedy jedno z nich spadł na niego w czwartek, 27 sierpnia. Był uwięziony przez ponad cztery dni.

„Zapytałem go, jak długo tam jesteś. Odpowiedział:„Około 100 godzin”- powiedział Farasyn. „Znał swoje imię, był bardzo czujny i przytomny. To niesamowite, jak bardzo był czujny”.

Nauczyciel Ceplecha mieszka sam, ale znalazła go jego była żona. Zadzwoniła do córki, która powiedziała, że ​​słyszała, że ​​„pracuje przy drzewach”. Poszła dowiedzieć się, co się dzieje po tym, jak nie było go w piątek i poniedziałek w pracy w pobliskiej szkolne.

„Na szczęście ludzie, którzy się o niego martwili, sprawdzili to” – powiedział szef straży pożarnej w Redwood Falls, Jeff Bommersbach.

Usunięcie drzewa zajęło straży pożarnej Redwood Falls kilka godzin i co niewiarygodne, nawet Ceplech pomagał im.

„Jonathan właściwie rozmawiał z członkami wydziału o tym, gdzie wykonać cięcia reliefowe, a gdzie powinniśmy wykonać zwykłe cięcia” – powiedział Bommersbach. Został przetransportowany drogą lotniczą z miejsca wypadku po uwolnieniu go przez strażaków z Redwood Falls. Ratownicy uważają, że wojskowe przeszkolenie Ceplechy i deszcz, który spadł w niedzielę, pomogły mu utrzymać się przy życiu.

Źródło: foxnews.com  | Zdjęcia: Photo by David Vig on Unsplash

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x