Pokoje całkowicie za darmo w zamian za jedną drobną przysługę

Zaledwie kilka minut spacerem od stacji Yotsuya w Tokio, hotel New Shohei ma całkiem dobrą lokalizację. Jest blisko ścisłego centrum miasta, z ekscytującą dzielnicą Shinjuku i okazały Pałacem Cesarskiem niedaleko, ale wciąż w wystarczająco cichej okolicy, aby odpocząć, po długi dniu zwiedzania.

Najbardziej atrakcyjną rzeczą w hotelu New Shohei w tej chwili jest cena, ponieważ jest całkowicie bezpłatny. Podobnie jak większość hoteli, New Shohei doświadczył w tym roku dramatycznego spadku w biznesie, a podróże międzynarodowe i krajowe osiągnęły niewielki ułamek normalnego poziomu. W niektóre dni w hotelu nie ma żadnych gości, więc kierownictwo zdecydowało, że zamiast zostawić każdy pokój pusty, wolą, aby niektórzy podróżnicy spędzali noc i doświadczyli tego, co mają do zaoferowania, nawet jeśli hotel nie zarabi na nich ani jednego jena .

Oczywiście hotel chce czegoś w zamian za tę hojność, aby zatrzymać się za darmo, gość musi jedynie wspomnieć, że zatrzymał się w hotelu i zamieścić zdjęcie na jednym ze swoich kont w mediach społecznościowych. Nie musisz pisać świetnej recenzji, ani nawet długiej, ponieważ nie ma żadnych wymagań dotyczących długości ani treści. Aha, i jeśli wolisz nie pisać swojego posta podczas pobytu, być może dlatego, że nie chcesz, aby cały Internet wiedział, gdzie jesteś tej nocy, to też nie jest problem. Jeśli chcesz, możesz wysłać wiadomość po zakończeniu pobytu, pod warunkiem, że wyślesz do hotelu wiadomość e-mail z informacją, kiedy to zrobisz.

Nie otrzymujesz uproszczonej wersji doświadczenia “gościa”, ponieważ będziesz przebywać w tych samych pokojach, za które hotel zwykle pobiera opłaty. Otrzymasz nawet dostęp do hotelowego salonu dla gości, który oferuje bezpłatną kawę, soki, a nawet napoje alkoholowe, takie jak piwo i wino. Hotel oferuje również bezpłatny talerz sashimi aji (makreli), świeżo pokrojonego na życzenie.

Darmowy plan pobytu jest dostępny od poniedziałku do piątku w nocy dla podróżujących samotnie. Goście, którzy chcą skorzystać z tej oferty, proszeni są o wspomnienie „Shukuhaku muryo kyanpen moushikomi kibou” („Chciałbym poprosić o darmowy plan pokoju”) podczas dokonywania rezerwacji.

Źródło: PR Times via IT Media  | Zdjęcia: PR Times

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x