Ocena penisa za 28 funtów

Mama ujawniła, że ​​żąda od mężczyzn 28 funtów (~140 PLN) za ocenę ich męskości – i to jej najpopularniejsza usługa.

Edukatorka seksualna i trenerka stylu życia Lahnee Pavlovich z Queensland w Australii doradza mężczyznom, jak poprawić ich życie miłosne w oparciu o kształt i wielkość ich penisa. Jej zaciekawieni klienci przesyłają jej 28 funtów i zdjęcie ich penisa, a w zamian otrzymają „Ocenę”.

Ocena zawiera szczegółowe informacje, które pozycje seksualne są dla nich najlepsze, a raport pomaga również mężczyznom zrozumieć ich anatomię i zawiera porady dotyczące higieny. Lahnee, lat 33, mówi, że zawsze była zainteresowana związkiem między seksem a umysłem.

Pracowała w branży trenerskiej przez trzy lata i obecnie studiuje, aby uzyskać tytuł magistra z seksuologii. „Ludzie nie zawsze rozumieją dokładnie, czym się zajmuję, a seks jest nadal tematem tabu, więc nie wiedzą też, jak o to zapytać” – powiedziała Lahnee. „Jednak reakcja jest w większości pozytywna, a ja jestem przyjacielem, do którego można się udać po porady seksualne. Ludziom łatwo jest się do mnie otworzyć, kiedy już wiedzą, co robię. Zawsze fascynowało mnie zarówno działanie umysłu, jak i seks. Nawet jako nastolatka zawsze kwestionowałam seksualność i sposób, w jaki różni ludzie się nią zajmują.”

Dla Lahnee jej sesje coachingowe nigdy nie są takie same, ponieważ raz rozmawia z młodymi klientami płci męskiej, innym razem z parami po dwudziestce a czasami z ludźmi po czterdziestce. „Zaczęłam angażować się w kilka alternatywnych studiów w zakresie wzmacniania kobiet i coachingu życia, a potem studiowałam nauki psychologiczne. Wkrótce ukończę studia magisterskie z seksuologii.”

„Nie ma typowego dnia – co jest niesamowite. W niektóre dni prowadzę sesje przez Skype’a jeden na jednego. Na innych prowadzę warsztaty na temat rozpadu związków, przyjemności, pewności siebie i wzmocnienia. Tworzę również kursy, takie jak „Zanurzenie w kwarantannie dla par ”, mój program „Nowe połączenie” dla kobiet oraz „oceń swój raport penisa ” dla mężczyzn; więc zawsze jestem otoczona zabawkami erotycznymi, pikantnymi zdjęciami lub rozmawiającymi z ludźmi.

Raport „Oceń swojego penisa” to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych usług, ponieważ mężczyźni czują się w niej bezpiecznie. Nie ma zbyt wielu interakcji i niektórzy mężczyźni początkowo uważają to za konfrontację”.

Kobiety często najbardziej przejmują się ponownym rozbudzeniem pożądania seksualnego po tym, jak zostały matką, mężczyźni chętnie uczą się, jak sprawiać przyjemność partnerce lub zapobiegać zbyt wczesnemu osiągnięciu orgazmu. „Kobiety generalnie chcą ponownie rozbudzić swoje pożądanie seksualne, szczególnie po urodzeniu dzieci” – powiedziała Lahnee. „Chcą na nowo odkryć siebie i połączyć się wewnętrznie. W przypadku mężczyzn najczęściej rozmawiamy o wczesnym szczytowaniem lub uczeniem się, jak sprawiać przyjemność swoim partnerom. W przypadku par jest to zwykle utrata intymności i pożądania lub chcą urozmaicić życie seksualna. Najbardziej niezwykłe sytuacje dotyczą niecodziennych fetyszy lub problemów ze zdrowiem psychicznym. W tym drugim przypadku kieruję tych klientów do środowiska terapeutycznego, ponieważ nie jest to obecnie w moim zakresie, nie jest to nic niezwykłego”.

Lahnee edukuje również swoich klientów na temat zgody, przyjemności, pewności siebie, granic i znajdowania pocieszenia w intymności lub załamaniu. Nie jest niczym niezwykłym, że pary chcą rozmawiać o swoich fetyszach również podczas sesji Lahnee. Znana wśród przyjaciół ze swojej wiedzy, Lahnee stała się osobą, do której można zwrócić się o poradę seksualną. Jednak poza tym Lahnee mówi, że nie wszyscy są pewni tego, na czym polega jej praca. Jej praca nie tylko poprawiła relacje i życie seksualne jej klientów, ale także własne.

„Uczenie się, jak nieustannie polepszać swoją seksualność i relacje, był kolejny powód, dla którego chciałem zająć się tą pracą” – powiedziała Lahnee. „Jest to bardzo pomocne w zrozumieniu mężczyzn. Mój mąż i ja zawsze byliśmy bardzo odważni w naszej seksualności i mamy niesamowity związek w sypialni i poza nią. Jesteśmy także rodzicami, więc to dowód na to, że seks nie musi kończyć się na dzieciach.”

Źródło: mirror.co.uk  | Zdjęcia: MDWfeatures / @lahneeland

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x