Całuje się z ojcem za 1000 dolarów

Ojciec i córka „zaniepokoili” prezenterów radiowych po tym, jak bardzo starali się zdobyć nagrodę pieniężną w dziwacznym teleturnieju.

Australijska stacja radiowa Kiis prowadzi The Kyle and Jackie Show, w którym jeden z segmentów zawiera grę o nazwie „Boyfriend or Daddy”. Zasady są proste; płacą kobietą za przyprowadzi do studia męskiego towarzysza, a dwaj gospodarze muszą zgadnąć, czy mężczyzna jest ich partnerem czy tatą – jeśli nie zgadną, kobieta wygrywa 1000 dolarów australijskich (~ 2742 PLN).

W tym tygodniu 26-letnia Stacy zabrała ze sobą 49-letniego Nicka, a prezenterom pozostawiono ustalenie ich prawdziwego związku. Para przedstawiła historię, że byli parą. Dwójka prezenterów omawiali szczegóły ich życia intymnego, których szczegółów oszczędzimy.

Po tym, jak przeszli przez bardzo niewygodne przesłuchanie, Jackie O rzucił ostatnie wyzwanie, mówiąc: „Jest tylko jeden sposób, aby zadecydować, czy bylibyście skłonni dać sobie tylko mały pocałunek w usta? To będzie decydujący dla każdego, kto ogląda na Instagramie na żywo i dla nas tutaj”.

Para całuje przez kilka sekund, jak mówi prezenter Kyle: „Całują się naprawdę, to była całowanie. Bez wątpienia to chłopak. To musi być chłopak. Musi być.To nie może być ojciec, nikt tak nie całuje ojca”.

Wszyscy w studiu zgadzają się, że para jest partnerami i proszą Stacy o potwierdzenie . Całe biuro zrywa się na równe nogi, gdy mówi: „Robimy to dla pieniędzy. To właściwie mój ojciec. Mój chłopak będzie upokorzony”.

Kyle, najwyraźniej trochę zagubiony w słowach, gratuluje parze ich „bliskiego” związku i wygrania nagrody w wysokości 1000 $, dodając: „To najbardziej szalony gówno, jakie kiedykolwiek widziałem”.

Źródło: mirror.co.uk  | Zdjęcia: kyleandjackieo / Instagram

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x