Sprzedaj to dziś w serwisie eBay a otrzymasz 10 000 USD

Donald Trump zasugerował, że ludzie w trakcie huraganu Laura mogliby sprzedać jego autograf za 10 000 dolarów.

Prezydent USA był w Lake Charles, Louisiana , w sobotę (29.08) przyjechał zobaczyć zniszczenia spowodowane przez huragan. Dał swój autografy niektórym słuchającym, mówiąc, że mogą je sprzedać na eBayu za 10 000 dolarów (~ 37 569 PLN).

Pan Trump usiadł i zawołał do grupy ludzi, mówiąc: „Chodźcie tutaj, chłopaki, chodźcie tutaj. Chcę trochę mocy”. Wręczając swój autograf, powiedział: „Sprzedaj to dziś w serwisie eBay, dostaniesz 10 000 dolarów”, celowo nie umieszcza swojego nazwiska, ponieważ bez niego będzie  warte więcej. EBay ma już pewną liczbę pamiątek z autografami Trumpa, a oferty niektórych z nich sięgają tysięcy dolarów.

Wysokie budynki w Lake Charles zostały zniszczony przez huragan Laura o prędkości 240 kilometrów na godzinę, pozostawił szkło i gruz rozrzucone po całym mieście. Co najmniej cztery osoby zginęły po tym, jak drzewa spadły na ich domy. „Jestem tutaj, aby wspierać wielkich ludzi Luizjany” – powiedział Trump na konferencji prasowej w Lake Charles, dodając: „To była niezwykle potężna burza”.

Powiedział, że wie jedno o stanie Luizjana: „Szybko go odbudują”.

Źródło: news.sky.com  | Zdjęcia: Photo by History in HD on Unsplash

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x