Niesamowite cielę, które urodziło się z dwiema głowami, zadziwiło mieszkańców swojej okolicy w południowo-wschodnich Chinach.

Krowa urodziła się w wiosce w Dejiang w prowincji Guizhou, miała dwie głowy, dwoje uszu, dwoje ust i czworo oczu. Matka cielęcia urodziła go w ostatnią sobotę (15.08) po trudnym siedmiogodzinnym porodzie, jak podaje właścicielka, znana jako ciocia Zhang.

Ciocia Zhang powiedziała, że ​​zwierzę nie jest w stanie samodzielnie wstać, ale może pić mleko z obu ust. Kobieta ​​była zachwycona widokiem cielęcia. Powiedziała chińskiemu portalowi informacyjnemu Pear Video : „Mam ponad 70 lat i nigdy w życiu nie widziałem takiej krowy”.

Niezwykłe cielę zwróciło uwagę wielu mieszkańców wioski, którzy przybyli do domu cioci Zhang, aby go zobaczyć. Jedna z sąsiadek powiedziała reporterowi, że przyszła zobaczyć zwierzę, ponieważ nie mogła uwierzyć w wiadomości. „Teraz, gdy zobaczyłam to na własne oczy, wiem, że to prawda” – dodała.

Ekspert powiedział, że dwugłowa krowa ma to samo gardło i ma cztery rogi. Cielę jest zdrowe i ma nadzieję, że będzie rosło.

Uważa się, że krowa została dotknięta mutacją genetyczną, będąc jeszcze w macicy matki.

Video do zobaczenia tutaj

Źródło: dailystar.co.uk  | Zdjęcia: Pear Video

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x