Zmutowane jagnięta urodzone z dwoma gałkami ocznymi

Dwa zmutowane jagnięta są karmione butelką przez życzliwego rolnika po tym, jak urodziły się z poważnymi deformacjami twarzy.

Rzadki poród zaskoczył mieszkańców małej wioski w zachodniej Jawie w Indonezji i wywołał ogromne zdziwienie, gdy udało im się przeżyć wbrew przeciwnościom losu. Jedno z dziwnych stworzeń, które są prawie nie podobne do owiec, ma dwie gałki oczne w jednym oczodole i przypominający nos narośl zwisającą z czoła. Tymczasem inne brązowe jagnie ma normalne oczy, ale dziurki w nosie znajdują się na końcu wystającej narośli na czole.

Dwa samce jagniąt urodziły się 19 sierpnia w Garut Regency, wschodnia Java, z tej samej owcy w stajni i wywołały spore zamieszanie. Kurnia, który mieszka we wsi, powiedział: „Baranek należy do rolnika imieniem Lia, który mieszka w pobliżu mojego domu i miejsca pracy”.

Ze względu na swoje wady rozwojowe te dwa jagnięta nie są w stanie ssać matki jak normalne noworodki. Zamiast tego otrzymują specjalną opiekę ze strony rolnika i są karmione butelką za każdym razem, gdy o to poproszą. Pomimo ich stanu, Kurnia powiedział, że jego sąsiad farmer jest optymistą, z jego pomocą jagnięta przeżyją. „Lia powiedział, że ​​jagnięta wyglądają zdrowo i z jego pomocą mogą żyć długo. Ma nadzieję, że będzie w stanie je dobrze wychować”.

Deformacje są rzadkie, ale nie są niezwykłe. W ostatnich latach świat widział kociaka o dwóch twarzach, w Perth w Australii, dwugłowego żółwia urodzonego w Dżakarcie w Indonezji i dwugłowego cielaka w Yorkshire.

 

Źródło: dailystar.co.uk  | Zdjęcia: ViralPress

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x