Dziewczyna w nadmuchiwanym jednorożcu

Όταν η ανεμελιά μπορεί να καταλήξει σε τραγωδία…Συγχαρητήρια στον καπετάνιο και το πλήρωμα του πλοίου Σαλαμινομάχου για τις ενέργειες που απέφεραν την θετική κατάληξη.Η ανάρτηση του βίντεο δεν έχει σκοπό να επιρριψει ευθύνες, αλλά να καταδείξει την επικινδυνότητα των θαλάσσιων παιχνιδιών που κατά κόρον χρησιμοποιούμε όλοι. "Video licensed exclusively with ViralHog, please contact licensing@viralhog.com"

Publiée par Petros Kritsonis sur Lundi 24 août 2020

Młoda dziewczyna została uratowana przez pracowników promu po tym, jak została “porwana w morze” na gigantycznym dmuchanym jednorożcu.

Uważa się, że ma cztery lub pięć lat, a dziewczyna płynęła około 800 metrów od greckiego wybrzeża, które odwiedzała wraz z rodzicami w weekend. Bawiła się w oceanie, niedaleko miasta Antirio w Zatoce Korynckiej, kiedy wypłynęła w morze, jej spanikowani rodzice poprosili o pomoc lokalny prom, aby uratował ich córkę, po tym, jak zdali sobie sprawę, że odpłynęła.

Nagranie z incydentu pokazuje, że kapitan promu zauważył i powoli zbliżał się do dziewczynki, który zachowywał spokój przez całą sytuacje, siedząc na swoim magicznym stworzeniu. Film pokazał moment, w którym ona i jej jednorożec zostały bezpiecznie wyciągnięte z oceanu i uratowane przez ludzi z promu. Według greckiego City Times dziewczynka została bezpiecznie przekazana zmartwionym rodzicom.

Źródło: foxnews.com  | Zdjęcia: Photo by Patrick Robert Doyle on Unsplash

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x