Wycieczki do statków widmo

Brytyjczyk, który zamieścił ogłoszenie o wycieczkach „statkami-widmami”, do pustych statków wycieczkowych zacumowanymi na kanale La Manche, powiedział, że biznes okazał się nieoczekiwanie popularny.

Paul Derham, który przez 27 lat pracował na statkach wycieczkowych, zanim przeniósł się do obsługi dwóch lokalnych promów w Mudeford w Anglii, powiedział, że dostrzegł potencjalną szansę biznesową w wielu pustych statkach wycieczkowych zacumowanych na kanale La Manche w czasie pandemii COVID-19.

Derham zaczął wykorzystywać swoją wiedzę do prowadzenia 2,5-godzinnych wycieczek „statkami-widmami”, podczas których zabiera turystów na odległość zaledwie około 48 metrów od pustych statków, z których część pracował kiedyś w branży wycieczkowej. „Wyglądają spektakularnie, ponieważ nawet gdy są w portach, takich jak Southampton lub gdziekolwiek indziej, nie można zbliżyć się tak blisko statku, żeby dobrze go widzieć” – powiedział Derham dla CNN.

Derham powiedział, że był zaskoczony, gdy odkrył, jak bardzo dużo ludzi interesuje się jego wycieczkami, które szybko są rezerwowane. „Jestem całkowicie zszokowany zainteresowaniem” – powiedział Derham. „I trochę dumny, nie będąc wielką firmą, a mimo to mi się udało”..

Źródło: upi.com | Zdjęcia: Cory Lum / UPI

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x