Zasikała się na żywo podczas programu

Jeśli nigdy nie posikałeś się publicznie ze śmiechu, pomyśl o japońskiej pani komik i osobowości z YouTube, Haruce Fuwa, która niedawno oddała mocz ze śmiechu podczas transmisji na żywo .

Incydent miał miejsce podczas transmisji na żywo w 24-godzinnej telewizji Nippon TV Love Saves the Earth, corocznego teletonu charytatywnego, który zbiera fundusze na pomoc społeczną, ochronę środowiska oraz naprawy po katastrofach lokalnych i globalnych. Tegoroczna 24-godzinna telewizja, będąca cyklicznym wydarzeniem od ostatnich 42 lat, była nadawana w dniach 22-23 sierpnia, a Fuwa, czyli „Fuwa-chan”, jak jest powszechnie znana, pojawiła się w transmisji na żywo w programie „Special Daration Room” ”.

Jedna z osób która była wraz z Fuwa-chan w pokoju opowiedziała żart, który sprawił, że Fuwa-chan wybuchnął śmiechem. W rzeczywistości rozśmieszyło ją to tak bardzo, że przełamało barierę siusiania, a kiedy to się zaczęło, nie mogła przestać, mocz ściekał jej po nogach i na dywan .

Jedna z prezenterek stanęła przed nią i zasłoniła ją swoim ciałem.

Jeden z prezenterów podskoczył i uniósł ręce przed kamerą, aby ukryć, co się dzieje, mówiąc żartobliwie „ Nie patrz! ”A kiedy wszyscy pozostali prezenterzy wstali i zaczęli się śmiać, transmisja nagle się urwała i została zastąpiona ekranem „Oczekiwanie – Transmisja tymczasowo zawieszona” .

Transmisje wznowiono chwilę później, gdy krzesło Fuwa-chana było puste, obok widocznych śladów siku na podłodze. Nie odeszła jednak długo, ponieważ wróciła około 90 minut później, aby zakończyć swój występ zgodnie z planem.

Podczas gdy taki wypadek pozostawiłby większość ludzi zaczerwienionych i upokorzonych, Fuwa-chan, która jest znana ze swojej szczerej i pełnej energii osobowości, zniosła to wszystko ze spokojem, publikując wkrótce na Twitterze przeprosiny, które brzmiały:

“Dzisiaj za dużo się śmiałem podczas transmisji na żywo w 24-godzinnej telewizji i zmoczyłam spodnie, przerywając transmisję. Bardzo przepraszam.”

Patrząc na przeszłość Fuwa-chan to nie pierwszy raz, kiedy zsikała się ze śmiechu publicznie, ponieważ 26-latka wcześniej zmoczyła się, śmiejąc się ze swojego komediowego partnera podczas występu.

Fuwa-chan przemawiała też po angielsku do obcokrajowców w Tokio w ramach działań miasta na rzecz walki z COVID-19.

Podczas gdy wielu widzów powiedziało, że po raz pierwszy widzieli, jak ktoś siusiał podczas transmisji na żywo, wypadek Fuwa-chana na antenie miał pewne korzyści. Nie tylko przyniosło jej to dodatkowy rozgłos oraz pokazała się dużo szerszej publiczności niż kiedykolwiek wcześniej, ale także zapoczątkowało dyskusję na temat nietrzymania moczu wśród ludzi.

Źródło: Hachima Kikou | Zdjęcia: Pakutaso

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x