Proteza nogi znaleziona w rzece w Kalifornii wróciła do właściciela

Nurek, który prawie codziennie zanurza się w kalifornijskiej rzece American River, powiedział, że napotkał pod wodą niezwykły przedmiot – protezę nogi – i był w stanie zwrócić ją właścicielowi.

Karl Bly, który prowadzi portal American River Lost & Found na Facebooku, powiedział, że regularnie znajduje telefony i inne urządzenia na dnie wody, ale odkrycie protezy nogi było dla niego czymś nowym.

„Kiedy minąłem stopę, która była na dnie, stopa wyglądała jak ludzka, zobaczyłem części mechaniczne i zdałem sobie sprawę, że to proteza i po prostu od razu wiedziałem, że ktoś potrzebuje jej z powrotem” – powiedział Bly dla CBS Sacramento. Bly opublikował zdjęcie protezy na swojej stronie na Facebooku i wkrótce otrzymał wiadomość od właściciela nogi, mężczyzny o imieniu Scott.

„Przyszedł od razu, żeby ją odebrać. Bardzo, bardzo wdzięczny. Po prostu mówił i mówił, jak bardzo potrzebuje tego, aby wrócić do pracy,” powiedział Bly.

Bly powiedział, że mężczyzna powiedział mu, że wymiana nogi kosztowałaby 15 000 dolarów, co czyni ją najdroższą rzeczą, jaką nurek wyłowił z rzeki w tym roku.

„Jeśli przynosisz coś cennego na rzekę, upewnij się, że pływa” – powiedział Bly.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: CBS Sacramento/YouTube

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x