Kot specjalizujący się w cosplay

Kultura cosplayów jest w Japonii tak duża, że ​​nie jest już zarezerwowana tylko dla ludzi – w dzisiejszych czasach znane są zwierzęta, takie jak koty, psy, a nawet wiewiórki, które przebierają się w kostiumy i pozują do kamer. 13-letnia kotka o imieniu Chocola udowadnia, że wiek nie jest przeszkodą dla cosplayerów, ponieważ ma nie jeden, ale ponad 100 różnych kostiumów, wszystkie z miłością uszyte ręcznie przez jej służącą [właścicielkę].

Ma dokładnie 114 kostiumy!

Chocola, nazywana w skrócie cosplayowym imieniem „Coschoco”, przez lata pozowała na wiele znanych postaci, w tym Tony Tony Chopper z One Piece …

Super Mario

Hanadamoutarou, maskotka yurukyara do zwiedzania północnej prefektury Hiroszimy

Myszka Miki

Coschoco włożył nawet mundur kuriera Yamato Transport, który jest szczególnie dopasowany, ponieważ Yamato jest znane w Japonii jako „kuroneko” (dosł. „Czarny kot”) ze względu na swoje słynne logo czarnego kota.

To, co ostatnio przyciągnęło uwagę wszystkich w Internecie, to hołd Coschoco dla znanych postaci z filmów Studio Ghibli.

Nausicaä z Nausicaä z Doliny Wiatru

Catbus z My Neighbor Totoro

Przebieranie się za magicznego mówiącego czarnego kota Kiki, Jiji z Kiki’s Delivery Service, przychodzi Coschoco naturalnie.

Dbałość o szczegóły w każdym kostiumie jest naprawdę imponująca, pomaga to Coschoco uosabiać ducha każdej postaci.

Chocola jest zachwycona swoim właścicielem, który mówi, że urocza kotka zawsze przychodzi pozować do zdjęć, gdy aparat jest włączony. Każda sesja zdjęciowa trwa około dziesięciu minut, a człowiek Chocoli mówi, że kot nigdy nie jest zmuszany do cosplayu. Kot zawsze rządzi, po prostu ucieka do zabawy, gdy nie ma nastroju.

Aby nadążyć za innymi sztuczkami Coschoco, sprawdź ją na Twitterze i YouTube.

Źródło: Twitter / @kigurumicyokor1 | Zdjęcia: Twitter / @kigurumicyokor1

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x