Co mówi o tobie twoje śniadanie?

Większość z nas zna frazę „śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia”, ale co mówi o tobie Twój pierwszy danie?

Najwyraźniej bez względu na to, czy zdecydujesz się na super zielony koktajl, miskę płatków czy tost daje to wgląd w Twoją osobowość – i może to być bardzo odkrywcze.

Według nowych badań Weetabix, najbardziej namiętnymi kochankami są ci, którzy każdego ranka jedzą masło orzechowe. Jeśli zamiast tego sięgniesz po Marmite, prawdopodobnie będziesz dobrze oczytany, podczas gdy ci, którzy tylko piją herbatę, częściej zarabiają dużo pieniędzy.

Weetabix poprosił 2000 dorosłych Brytyjczyków o opisanie swoich najważniejszych cech osobowości, a następnie porównanie je z tym, co jedli na śniadanie przez większość dni.

Najwięcej osób, które określają się jako „bohemian”, ma słabość do porannej bułeczki z czekoladą, podczas gdy ci, którzy piją tylko filiżankę herbaty, prawdopodobnie będą dobrze zarabiać – mówimy o rocznej pensji przekraczającej £ 100 000 (~492 327 PLN). Jeśli jesteś miłośnikiem francuskich tostów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że myślisz o sobie jako imprezowiczu, podczas gdy ci, którzy wolą po prostu zjeść banana, najprawdopodobniej określą siebie jako zestresowanych. Ludzie, którzy jedzą Marmite, są bardziej skłonni do czytania, a ludzie, którzy jedzą miskę płatków, są uważani przez swoich przyjaciół i rodzinę za najbardziej godnych zaufania. Jogurt i jagody to śniadanie dla tych, którzy czują się emocjonalni, podczas gdy ci z nas, którzy podróżują, wybierają pastę z awokado.

Według badań 53 procent Brytyjczyków zgadza się, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, a 42 procent potajemnie ocenia ludzi na podstawie tego, co jedzą. Jednak 33 procent stwierdziło, że po prostu nie może funkcjonować bez czegoś do jedzenia rano, a 17 procent polega na kawie, aby przetrwać. Jedna czwarta Brytyjczyków często rezygnuje ze śniadania, a 42 procent twierdzi, że rano nie ma czasu.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Getty Images / iStockphoto

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x