Sekundy dzieliły ją od śmierci

Kobieta uniknęła śmierci, samochód przejechał dokładnie w miejscu, w którym stała zaledwie kilka sekund wcześniej.

CCTV z pobliskiego sklepu uchwyciło ten przerażający moment. Jak widać na filmie, kobieta, którą 9News zidentyfikowała jako Karyn Johnson, stała na przystanku autobusowym na północnych przedmieściach Sydney w niedzielę 16 sierpnia. Następnie odłożyła torbę z zakupami, odwróciła się i odeszła schować się przed deszczem, co w ułamku sekundy miało ocalić jej życie.

Nagle, zaledwie trzy sekundy później,  samochód wpada na przystanek autobusowy, całkowicie go niszcząc. Siła uderzenia zniszczyła jej zakupy. Samochód następnie uderzył w pobliski sklep, który został poważnie uszkodzony.

Pani Johnson mówi, że nie wie, co skłoniło ją do przeniesienia się na krótką chwilę przed katastrofą, ale sama nie może uwierzyć, jak blisko śmierci była. Powiedziała w 9News: „Właśnie odchodziłam, usłyszałam dźwięki i zawróciłam” „To jedna z dziwnych rzeczy, oglądanie tego teraz… jak blisko było.”

Doświadczenie bliskie śmierci zostało uchwycone na CCTV należącym do sklepu FLICK ‘n’ FISH bait & tackle. Właściciel sklepu, Gehad Tuameh, opublikował video na firmowej stronie na Facebooku. Napisał: „To, czego dzisiaj byłem świadkiem, jest czymś, czego długo nie zapomnę.” „ Sklep sąsiadów został poważnie uszkodzony w wyniku uderzenia samochodu, ale dzięki Bogu nikt nie został poważnie ranny”. Właściciel w rozmowie z 9News powiedział: „Odsuwa się pięć kroków, a potem samochód rozbija się dokładnie tam, gdzie stała.”

Poinformowano, że kierowca samochodu jest hospitalizowany w szpitalu.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: screen 24 TV PROD

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x