To był pracowity miesiąc dla Pikachu. Po pierwsze, maskotka Pokémon oficjalnie powitała włazy od studzienek kanalizacyjnych Pokémon w Tokio. Następnie nadszedł czas, aby ogłosić, że nagrywa duet z piosenkarzem „Pen-Pineapple-Apple-Pen” Pikotaro. A teraz najbardziej ukochany kieszonkowy potwór jest gotowy, aby pomóc fanom przyrzekać sobie nawzajem miłość za pomocą zupełnie nowego, prawnie wiążącego formularza rejestracyjnego małżeństwa Pikachu .

Formularz małżeństwa powstała dzięki uprzejmości japońskiego magazynu planowania ślubów Zexy. To właściwie drugi raz, kiedy Zexy przekazuje czytelnikom formularz małżeństwa Pikachu. Po raz pierwszy pojawił się w 2017 roku. Jednak nowy dokument ma na celu usunięcie wady poprzedniego: na formularzu małżeństwa z 2017 r. były tylko dwa Pikachu, podczas gdy nowa wersja ma wiele, wiele więcej.

Oficjalnie nazywa się to „Wyjątkowy Formularzem Rejestracji Małżeństwa Pikachu”. Jeśli chcesz, aby Pikachu był częścią nie tylko momentu, w którym ty i twoja narzeczona zostaniecie małżonkami, ale także nadchodzących uroczystości, Zexy stworzył również „tablicę powitalną” Pikachu, ozdobną tabliczkę do umieszczenia przy wejściu na przyjęcie, na którym są imiona pary młodej jak również data ślubu. Do zestawu dołączona jest druga tablica, na której można napisać podziękowania dla rodziców, ponieważ poświęcenie chwili na podziękowanie mamie i tacie to ważna tradycja na japońskich przyjęciach weselnych.

Formularz ślubu jest dołączany do każdego egzemplarza październikowego wydania Zexy (które ze względu na dziwactwa nazewnictwa w branży wydawniczej jest już w sprzedaży). W międzyczasie tablice powitalne i tablice z podziękowaniami są oferowane zwycięzcy quizu / loterii, do której można dołączyć, śledząc oficjalne konto Zexy na Twitterze i tweetując imiona dwóch postaci, które pojawią się na końcu  zwiastuna w nadchodzącym Film Pokémon Coco wraz z hashtagiem # ゼクシィポケモンクイズ (czyli „ Quiz Zexy Pokémon”). Jeden zwycięzca otrzyma tablice, 10 osób otrzyma również zestaw dwóch biletów na film.

Źródło: PR Times | Zdjęcia: PR Times / Zexy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x