Linia sukien ślubnych Sailor Moon w Japonii

Wiele rzeczy, na które czekaliśmy tego lata, zostało odwołanych lub przełożonych. Jedną rzeczą, która wydarzyła się zgodnie z harmonogramem, jest wprowadzenie na rynek zupełnie nowej linii sukien ślubnych Sailor Moon .

Możesz podziękować firmie Mariarosa, dostawcy mody ślubnej z Tokio, za te przyciągające wzrok, oszałamiające projekty. Firma zaprezentowała zdjęcia każdej z sukni podczas pierwszej zapowiedzi w czerwcu, ale teraz, gdy stały się one oficjalnie dostępne dla przyszłych panien młodych, pojawiło się cała masa nowych zdjęć, które zostały opublikowane .

Podobnie jak w przypadku anime, gwiazdą jest sukienka Sailor Moon, która przypomina trójkolorowy marynarski kostium głównej bohaterki.

Jeśli jednak jest to trochę zbyt kolorowe jak na twój gust, możesz ubrać sukienkę, usuwając niektóre falbanki i dodatki, nadal jest elegancka w swojej całkowicie białej konfiguracji.

Zwróć uwagę na półksiężyce i insygnia planetarne Sailor Senshi na spódnicy

Sukienka Sailor Moon może być również noszona z odkrytymi ramionami.

Jest też księżniczka Serenity, której arystokratyczny status znajduje odzwierciedlenie w jej imperialnej sukni.

Chociaż projekt jest dość stonowany z przodu, to z tyłu jest odważnie przewymiarowana kokarda i długi tren pozostawiający niezatarte wrażenie na wszystkich siedzących w kaplicy i obserwujących, gdy idziesz w kierunku ołtarza.

Jest też inne alter ego głównej bohaterki Sailor Moon, zwykła uczennica Usagi, która ma suknię, jak ta w ostatniej scenie mangi Sailor Moon, gdy łączy się ze swoją jedyną prawdziwą miłością Mamoru.

Oczywiście, ponieważ jest postacią z anime, która zawsze jest ubrana w strój weselny, Mariarosa ma również smokingi Tuxedo Mask – właściwie dwa, zaczynając od wersji Tuxedo Mask, odtwarzającej jego standardowy strój.

Jeśli panna młoda zakłada suknię ślubną Usagi, jej pan młody może wybrać smoking Mamoru z tej samej sceny.

Ponadto istnieje również sukienek przeznaczonych na przyjęcia, ponieważ japońskie panny młode zwykle zdejmują suknię ślubną w pewnym momencie po ceremonii.

Wielobarwny wzór Five Sailor Senshi i Sailor Chibi Moon Image Dress reprezentuje wszystkie bohaterki Sailor Moon a także przedstawia ich planetarne insygnia.

Sukienka Outer Solar System Image , znana również jako Sukienka Four Outer Senshi Image, inspirowana jest innymi bohaterkami Sailor Moon: Saturna, Urana, Neptuna i Plutona.

I na koniec sukienka Luna (Princess Kaguya’s Lover Version), upamiętniająca tę jedyną historię Sailor Moon, w której kot mentor Luna przekształciła się w człowieka

Jak to często bywa w przypadku sukni ślubnych w Japonii, sukienki są oferowane do wypożyczenia, a nie do zakupu.

Źródło: Mariarosa via IT Media | Zdjęcia: Mariarosa

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x