Przesiąknięty kupą telefon jest w drodze do domu

Pracownicy sanitarni sprzątający toaletę w Flathead National Forest w Montanie powiedzieli, że znaleźli „przesiąknięty kupą telefon” na dnie zbiornika toalety i byli zszokowani, gdy odkryli, że nadal działa.

Tracy Kau z A-1 Sanitation powiedział, że wraz ze swoim zespołem czyścił zbiornik toalety w pobliżu Holland Lake, kiedy zauważył iPhone’a 11 Pro na dnie. „Byłem trochę w szoku. Pomyślałem ‘Whoa, jest telefon’” – powiedział w Kau KRTV . “Staraliśmy się go po prostu wysysać,  a potem poszliśmy po chwytaki. Mamy kilka chwytaków, które mogą chwytać butelki i inne rzeczy, Cody go złapał.”

Kau i jego koledzy z pracy, Cody Evert i Tanner Stevenson, odkazili telefon, podłączyli go i byli zszokowani, gdy odkryli, że nadal działa. Mężczyźni powiedzieli, że nie byli w stanie uzyskać żadnych informacji z telefonu, ponieważ ekran był zablokowany, a pracownicy Verizon i Apple powiedzieli, że nie mogą uzyskać dostępu do informacji na urządzeniu bez zgody właściciela.

Mężczyźni byli w stanie uzyskać pewne informacje identyfikacyjne, wkładając kartę SIM urządzenia do innego telefonu. Zostawili wiadomość głosową właścicielce telefonu, mieszkance Heleny.

„Kiedy w końcu oddzwoniła, powiedziałem jej, kim jestem, powiedziałem, że znaleźliśmy jej telefon, a jej początkowa reakcja brzmiała:„ Cóż, musieliście wypompować toalety, ponieważ to ostatnie miejsce, w którym widziałem ten telefon ”- powiedział Stevenson. „Była dość zszokowana, że udało nam się odzyskać telefon i że zadziałał na tyle, by wydobyć z niego kontakt do niej”.

A-1 Sanitation poinformował w poście na Facebooku, że „przesiąknięty kupą telefon jest w drodze do domu”.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: KRTV NEWS / YouTube

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x