Poluj na duchy w starym szpitalu i sierocińcu

Czy kochasz wszystko co straszne i  interesujesz się tym, co nadprzyrodzone? Czy zawsze chciałeś przekonać się, jak to jest spędzić noc w potencjalnie nawiedzonym budynku? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z pytan, być może znaleźliśmy dla Ciebie idealną okazję.

Firma o nazwie Haunted Happenings oferuje ludziom możliwość spędzenia nocy na polowaniu na duchy w Newsham Park Hospital w Liverpoolu. Według firmy, zabytkowy budynek pochodzi z czasów wiktoriańskich i przez lata był używany w rożnym charakterze, służył jako: dom dziecka, szpital psychiatryczny i dom opieki.

Strona internetowa Haunted Happening mówi: „Newsham Asylum to najlepsze miejsce do polowania na duchy dla tych, którzy chcą spędzić noc w przerażającym i bardzo aktywnym budynku. Ten sierociniec, zamieniony w szpital, sięga czasów wiktoriańskich, gdzie kary były surowe i okrutne, a ten rozległy budynek jest teraz pusty i opuszczony, a jego wygląd jest złowieszczy i przerażający. Zabity deskami i otoczony ogrodzeniem, Haunted Happenings ma ~9197 metrów kwadratowych przerażających korytarzy i pokoi do zbadania. Wchodzimy do tego budynku w poszukiwaniu upiornych mieszkańców, którzy wciąż tu mieszkają”.

Można eksplorować między innymi kino, niesławny “ korytarz niegrzecznych chłopców ” i kostnicę. Jakby tego było mało, jest tu również szkoła, oddziały szpitalne, kwatera pielęgniarek, dzwonnica i kaplica.

Haunted Happenings dodaje: „Gdy wchodzisz i rozpoczynasz swoją podróż po tym przerażającym miejscu, pojawia się natychmiastowe uczucie niepokoju. Podczas nocnego polowania na duchy w Newsham Hospital nie omieszkasz poczuć udręki tych, którzy należeli do długiej i gorącej historia tego miejsca. Wózki inwalidzkie stoją puste na korytarzach, a lodówki w kostnicy są zimnym przypomnieniem życia, które toczyło się w tym miejscu, nadając temu miejscu wyjątkową i przerażającą atmosferę. Podczas naszych nocnych polowań na duchy pojawiły się liczne doniesienia o zjawiskach paranormalnych. Z wnętrza pustego budynku słychać było odległe głosy, widywano ciemne postacie biegające po schodach”.

Od września do przyszłego roku zaplanowano kilka nocy z polowaniem na duchy, a miejsca są szybko rezerwowane. The Newsham Park Abandoned Asylum and Orphanage Ghost Hunt działa między 21:00 a 3:00 i kosztuje od 65 (~320 PLN) do 69 (~339 PLN) funtów za osobę.

Źródło: mirror.co.uk | Zdjęcia: Haunted Happenings Official Page / Facebook

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x