Gwiazda Pokémon współpracuje z piosenkarzem PPAP

Pikachu to jeden z tych rzadkich przypadków, w których postać z anime / gry wideo staje się gwiazdą. Zgodnie z jego statusem jednego z największych nazwisk w japońskim świecie show-biznesu. Zaledwie kilka dni po pojawieniu się na ceremonii z okazji przybycia pokryw włazów Pokémon do Tokio, słynny elektryczny pokemon zaczyna współpracę z Kazuhito Kosak, znanym bardziej jako Daimaou Kosaka lub Pikotaro, który napisał i wykonał światowy przebój „Pen-Pineapple-Apple-Pen” / „PPAP”

Pikotaro i Pikachu połączą swoje talenty / moce, by stworzyć nową piosenkę zatytułowaną „PIKA to PIKO” (z „to” czytane jak to, japońskie słowo oznaczające „i”). Powołując się na ich wspólne sympatie do koloru żółtego, Pikotaro mówi, że zawsze czuł pokrewieństwo z maskotką Pokémon, chciał z nim współpracować od jakiegoś czasu i że w końcu otrzymanie takiej okazji sprawia, że ​​czuje się „naprawdę szczęśliwy”

Wspominając proces twórczy, Pikataro opisał to doświadczenie:

„W przypadku tej piosenki zinterpretowałem słowa Pikachu. Nikt nie rozumie języka Pikachu, ale byłem w stanie zrozumieć je i czuję, że połączyliśmy nasze umysły. W tej piosence Pikachu ma na sobie okulary przeciwsłoneczne, więc myślę, że możemy go nazwać Pikataro. Dzięki temu jest jeszcze ładniejszy… Mam nadzieję, że dzieciom na całym świecie spodoba się ta piosenka… To najlepsza okazja do współpracy ”.

„PIKA to PIKO” zadebiutuje 31 sierpnia w ramach wydarzenia w wirtualnym parku rozrywki Pokémon Virtual Fest.

Źródło: Press release | Zdjęcia: Images ©2020 Pokémon. ©1995-2020 Nintendo/Creatures Inc. /GAME FREAK inc.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] kanalizacyjnych Pokémon w Tokio. Następnie nadszedł czas, aby ogłosić, że nagrywa duet z piosenkarzem „Pen-Pineapple-Apple-Pen” Pikotaro. A teraz najbardziej ukochany kieszonkowy potwór jest gotowy, aby pomóc fanom przyrzekać sobie […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x