Wiadomość w butelce znaleziona po 35 latach

Message in a Bottle Returned 35 Years Later

One Sussex County woman is reunited with a letter she wrote 35 years ago. A kayaker found it floating in a bottle earlier this month and was able to track her down. Mallory Metzner reports:

Publiée par WRDE sur Lundi 24 août 2020

Kobieta z Delaware, która jest współautorką wiadomości w butelce, została ponownie połączona ze swoim listem po 35 latach, kiedy kajakarz wyciągnął butelkę z rzeki.

Brad Wachsmuth płynął kajakiem po rzece Broadkill zaledwie kilka dni po tym, jak Tropical Storm Isaias przetoczył się przez ten obszar, kiedy zauważył butelkę podskakującą w wodzie. Wachsmuth otworzył butelkę, kiedy dotarł na brzeg i stwierdził, że zawiera notatkę z dnia 1 sierpnia 1985 r. List napisali kuzyni Cathi Riddle i Stacey Wells. Towarzystwo Historyczne w Milton pomogło Wachsmuthowi skontaktować się z panią Riddle, która powiedziała, że butelka została wrzucona do wody na Prime Hook Beach, zaledwie kilka kilometrów od miejsca, w którym została znaleziona.

Riddle, do której wrócił list, powiedziała, że ​​była zaskoczona, że ​​butelka nie podróżowała zbyt daleko przez tak długi czas.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: WRDE/Facebook

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x