Spędzaj czas z kotami na Twitchu

Kawiarnie dla kotów to sposób na spędzenie czasu z uroczym zwierzątkiem, ponieważ mieszkań w Japonii, w których mogą przebywać zwierzęta, jest bardzo niewiele. Popijając fantazyjny napój w fantazyjnym miejscu, przez cały czas głaszcząc urocze koty – może to być świetny sposób na relaks. Było to możliwe przed koronawirusem, ale kiedy pojawił COVID sytuacja się skomplikowała. Teraz, gdy wyjście na miasto stało się trudniejsze, kawiarnie dla kotów musiały szukać nowego sposobu dotarcia do klientów.

Jedna z kawiarni, Nyandan-tei w Tokio, wykonała genialny krok polegający na transmitowaniu na żywo części swojej kawiarni na Twitchu.

Stream odbywa się na kanale nukumaro2020, a jego celem jest pomoc kotom, które mieszkają w kawiarni, w znalezieniu nowych domów, zdobyciu darowizn na zaopatrzenie kotów i zapewnienie widzom kojącego widoku kotów.

Oczywiście, tak jak w przypadku każdego innego streamu na Twitchu, widzowie mogą rozmawiać ze sobą, a subskrybenci nie tylko uzyskują dostęp do uroczych emotikonów, ale także wiedzą, że pomagają niektórym słodkim kotom zdobyć jedzenie i lekarstwa.

Transmisja jest na żywo prawie przez cały czas, więc w nocy można oglądać śpiące koty…

Dzięki kojącej muzyce w tle stream jest idealny do nauki lub po prostu relaksu. Jeśli masz ochotę na jakieś koty, koniecznie sprawdź je na Twitchu.

Źródło: Strona główna Nyandan-tei | Zdjęcia: Twitch / nukomaro2020

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x