Kobieta zmienia swoje numery po 6 latach i wygrywa 1,8 miliona dolarów

Australijka, która co tydzień bierze udział w tym samym losowaniu na loterii, powiedziała, że ​​zmieniła swoje liczby po raz pierwszy od sześciu lat i wygrała jackpot w wysokości 1,8 miliona dolarów.

Kobieta z Penrith z Nowej Południowej Walii powiedziała przedstawicielom The Lott, że od kilku lat co tydzień gra w Saturday Lotto. „Gram w Saturday Lotto co tydzień, od sześciu lat gram na te same numery” – powiedziała kobieta. „Ale nie uwierzyłbyś, to było tydzień temu, kiedy zdecydowałam się zmienić numery, na których grałem przez te wszystkie lata i to właśnie spowodowało moją pierwszą wygraną”.

Kupon, który gracz kupił online, pasował do wylosowanych w sobotę numerów – 43-2-16-9-7 z dodatkowymi numerami 20 i 34 – i gwarantował wygrana jackpot w wysokości 1,8 miliona dolarów.

Zwyciężczyni powiedziała, że ​​planuje jak wydać nieoczekiwany przypływ gotówki. „Pierwszą rzeczą, która przyszła mi do głowy, to koniec wynajmu” – powiedziała. „Posiadanie własnego domu będzie oznaczało dużo dla mnie i mojej rodziny. Kupimy duży dom z pokojem dla babci, aby cała nasza rodzina mogła tam mieszkać”. „Chcielibyśmy też mieć nowy samochód i pomóc naszym dzieciom” – powiedziała zwyciężczyni.

Źródło: upi.com | Zdjęcia: jcjgphotography/Shutterstock

Tematy:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x